Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 133 Ürünler.
Talep Üzerine Mini Boyutlu Hava Yastığı Makinesi Nakliye Yastıkları Ve Kabarcık İçin
| İsim: | Hava kabarcığı film dolum makinası |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | kabarcık film kabarcık çanta |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Otomatik Sayma Yumuşak Şeker Sakızlı Ayı VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Şampanya Şarap Bardağı Parlak Su Soft Drink CSD Gazlı Bira Soda Şişe Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Parlak Su Soda İçecek Karbonatlı Doldurma Kaplama Makinesi Otomatik PET Şişe ile
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤ ±5mm sıvı seviyesi |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Karbonatlı köpüklü su içecek doldurma makinesi üretim hattı 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Otomatik Su Şişeleme ve Kaplama Makinesi Üretim hattı Şişe Su Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Cam Şişelenmiş Sıvı Doldurma Makinesi Otomatik Parlak Su Üretim Hatı
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Gazlı içecekler için şişeleme makinesi içecekler/cola/fanta/sprite/soda
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
20000-22000BPH Meyve Soda Parlak Karbonatlı İçecekler CSD Otomatik Şişe Sıvı Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Küçük Enerji İçecekleri Bira Cola Parlak Su Pop Doldurma Makinesi Üretim hattı için
| Üretim Kapasitesi(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Polyester şişe standardı: | Şişe çapı 40-80 şişe yüksekliği 130-250 mm |
| Su şişesi için su tüketimi: | 1300kg/saat |

