Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
Alüminyum Folyo Çantalar Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı 90 - 100 torba / dak
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Tam Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 80-160mm |
Büyük Torbalara Giren Küçük Torbalar İçin 40 - 60 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Büyük torbalara giren küçük torbalar için özel torba paketleme makinesi-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-60 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Deniz Ürünleri Hazır Çanta İçin Çok İşlevli Yüksek Hızlı Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 120-200mm |
Geliştirilmiş ambalaj için dokunmatik ekran ekranlı 500W / 800W çanta paketleme makinesi
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Renk: | gümrüklü |
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
MP-5kw Çoklu Paketleme Makinesi PP / PVC Torbalar Yarım Otomatik Sıcak Erimiş Sızdırma Makinesi
| Adı: | MP-5kw çoklu paketleme makinesi PP/PVC torbaları sıcak mühürleme makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 380V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Stand Up Kese Fermuarlı Çanta Çoklu Paketleme Makinesi Sığır Sarsıntılı Mini Doypack
| İsim: | Hazır Poşet Çoklu Paketleme Makinası Doypack Paketleme Makinası |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | önceden yapılmış çantalar, torbalar |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
PLC Kontrol Sistemi Çoklu Paketleme Makinesi 500W / 800W tutarlı ve paketi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |

