Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
DXD01KC6 Otomatik Paslanmaz Çelik Çay Torbası Paketleme Makinesi 3 Yanlı Sızdırma Torbası
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | Max.105±5 torba/dk |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm veya 140mm |
Kolay Kullanımlı Otomatik DDU-50 Otomatik Dikey Kartonlama Makinesi
| ad: | Çok Fonksiyonlu Şişe Dikey Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Dokunmatik ekranlı çanta ambalaj makinesi W30-110mm ambalaj boyutu ile
| Paketin Kalınlığı: | 0,04-0,08 mm |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 2.2KW |
| Boyut: | L1000*W1000*H1800mm |
2-50G dolma kapasitesi ve dokunmatik ekran kontrol paneli ile çay torbası paketleme makinesi
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
700kg Kahve Torbası Paketleme Makinası
| fonksiyon: | Tam Otomatik Çok Fonksiyonlu küçük ölçekli filtre kağıdı çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| doldurma düzeni: | 3-15 ml |
DXDC50B Otomatik Çay torbası paketleme makinesi 50 torba/dakikada doldurma kapasitesi ile 3 taraflı mühürleme torbası
| Doldurma Kapasitesi: | 50 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 5'40 cm3 |
| Çay poşeti kapasitesi: | 1,5g~10g'a kadar |
Dikey Tam Otomatik 420V Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS Hava Geçirmez
| ad: | 420V Yüksek Hızlı Dikey Tip Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Stand-up Kese, Çanta, Film, Kese, yastık çantası |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
Masa Üstü Vakum Mühürleyen Termoform Dış Vakum Paketleme Makinası Gaz Yıkama
| Tip: | harici vakum mühürleyen |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Karbonatlı köpüklü su içecek doldurma makinesi üretim hattı 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Parlak Su Soda İçecek Karbonatlı Doldurma Kaplama Makinesi Otomatik PET Şişe ile
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤ ±5mm sıvı seviyesi |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |

