Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ bag multi packaging machine ] eşleşme 188 Ürünler.
DXDC15G Paslanmaz Çelik Çay Torbası Ambalaj Makinesi 105±5Torbası/Min AC 380V/220V 304 Paslanmaz Çelik
| Adı: | Çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 105±5 torba/dakika |
| Filtre kağıdı genişliği: | 125mm (140mm seçeneği) |
KL 100ZS Çay Poşeti Paketleme Makinesi 20g Otomatik Damla Kahve Tozu
| ad: | Çok Fonksiyonlu Otomatik Damla Kahve Tozu Çay Poşeti Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
Çikolata Fasulyesi Fındık Atıştırmalıkları için Çok Fonksiyonlu Dikey Tipi Granül Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U): 30-180mm (G): 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
Tek Titreşimli Besleyicili Donanım Vidaları VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrikli ve Pnömatik |
Tam Otomatik Kartonlama Makinesi Poşet Blister Kurulu Şişe Paketleme
| Tip: | Otomatik Kartonlama makinesi |
|---|---|
| için uygun: | Karton kutular |
| tahrikli tip: | Mekanik |
Tam otomatik damla kahve torbası iç ve dış paketleme makinesi dokunulmamış kahve tozu mühürleme makinesi
| Ürün Adı: | Damla kahve poşeti (iç ve dış) paketleme makinesi |
|---|---|
| Ölçüm Kapsamı: | 5-10g(15-33ml) |
| İç çanta boyutu: | (L):70-74mm (W):90mm |
DXDC10 Çift Odalı Çay Torbası Paketleme Makinesi Çay ve Granül Paketleme için
| Ürün Adı: | Çift odalı çay torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 120±10(torba/dak) |
| Doğruluk Derecesi: | ±5% |
Model DXD05CW180 Zarf Paketleme Makinesi 5 torba Bir grupta çıkış
| Çıkış: | Max.50 poşet/dakika |
|---|---|
| Zarf boyutu: | (85mm×80mm) (Opsiyon) (105mm×100m) (Opsiyon) (95mm×90mm) (Standart boyut) |
| Bir grupta çıkış: | 5 Çanta |
DXD01KM120 Tek Odalı Yüksek Hızlı Çay Torbası Paketleme Makinesi Max. Dozaj 9cm3
| Makine adı: | Yüksek hızlı çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Paketlenmiş çay/bitki: | Kırık çay ve diğer granüler malzemeler (20-40) gözenekli toplu viskozitesiz granüler veya levha malz |
| Maksimum Dozaj: | 6cm3 9cm3 12cm3 |
304 Paslanmaz Çelik DXDD16 CCFD6 Çay Paketleme Makinesi 20-60 Torba/Min Hızı 2.5kw Güç
| Anahtar Adı: | otomatik çay poşeti paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXDD16 |
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |

