Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 220v direct power air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
Güçlü 2.5HP 220V Doğrudan Güçlü Hava Kompresörü Doğrudan Bağlantı İkili Ölçülerle Hava Kompresörü
| Ağırlık: | 23kg |
|---|---|
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
220V Doğrudan Hareketli Hava Kompresörü İşletmeniz için mükemmel bir verimlilik kombinasyonu
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
| Ağırlık: | 23kg |
IP55/54 Motor Sınıfı ve 220V Voltajlı Taşınabilir Doğrudan Sürüşlü Hava Kompresörü
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
| Motor Gerilimi/Frekansı (V/Hz): | 220/50 |
115psi Direct Drive Hava Kompresörü
| ad: | 220v Voltaj 50L ile Yüksek Basınçlı Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
2HP / 1.5kw Doğrudan Sürüş Hava Kompresörü Endüstriyel İhtiyaçlar İçin 150 Lbs Kapasite
| Kapasite: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Hava Ucu: | HANBELL (Tayvan) |
2.5HP/1.8kw 150 Lbs Doğrudan Sürüklenen Hava Kompresörü 125 PSI - Uzay tasarrufu tasarımı
| Türü: | Hava kompresörü |
|---|---|
| Ağırlık: | 23kg |
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
IP55 / 54 Motor Sınıfı 2.5HP Doğrudan Sürüş Hava Kompresörü En Son Üretim Çözümü
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
|---|---|
| Motor sınıfı: | IP55/54 |
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
2.5HP Taşınabilir Elektrikli Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü BM-50L
| ad: | 220V / 110V 2.5HP 50L BM-50L Doğrudan Tahrikli AC Taşınabilir Araba Elektrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
11KW 8bar / 10bar / 12bar Fabrika vida hava kompresörü Yeni kullanılmış durum 220V / 380V sessiz hava kompresörü
| Model: | ŞIK-15A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 1.8/0.7; 17./0.8; 1.5/10; 1.2/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
IP55/54 Motor sınıfı Elektrikli motorlu hava kompresörü
| Boyut(L×W×Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| Türü: | Hava kompresörü |
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |

