Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 220v direct power air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
En iyi performans için 150 lb bantsız hava kompresörü Direkt Sürüş 2800 RPM
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
|---|---|
| Durum: | Yeni Pistonlu Hava Kompresörü |
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
Ağır Görev Performansı 2HP / 1.5kw Hava Kompresörü 23KGS Ağırlığı ve 206/0.206 Hava Teslimi
| Maksimum Basınç: | 115 PSI |
|---|---|
| Motor sınıfı: | IP54 |
| Ağırlık: | 23kg |
24L Vidalı Hava Kompresörü
| ad: | 220V / 110V 8 bar 24L pistonlu doğrudan tahrikli hava kompresörleri üreticisi |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
Tank 50L 8 Bar Mavi ile 115psi Mini Taşınabilir Hava Kompresörü
| ad: | mini 24L 8bar 220v elektrikli küçük taşınabilir doğrudan tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
HANBELL hava ucu ve IP54 motoru ile 220V hava kompresörü
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
|---|---|
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
| Kapasite(L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
115 PSI En yüksek basınç vida hava kompresörü 0.26M3/min 115psi/8bar
| Hava dağıtımı: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 115psi/8bar |
| Durum: | Yeni Hava Kompresörü |
115 PSI 2.5HP Elektrikli Motorlu Hava Kompresörü Hızlı Bağlantı Kablosu ile
| Durum: | Yeni Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
| Maksimum Basınç: | 115 PSI/8bar |
2.5 HP 115 PSI kalıcı mıknatıs motorlu hava kompresörü çift ölçümlü ve termal aşırı yük koruması
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
|---|---|
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
| Güç: | 2HP/1.5KW |
Endüstriyel sınıf hava kompresörü başlığı 2.2Kw/3.0Hp Ağır görev uygulamaları için
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| pompa malzemesi: | dökme demir |
| Güç: | 2,2KW/3,0HP |
800w Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Tek Pistonlu 25L Çok Fazlı Filtreleme
| ad: | 25L 800w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü Beyaz |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 65L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |

