Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 220v direct power air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| ad: | Çin'de W-750X3 / 70 Yağsız Sessiz Pistonlu Hava Kompresörü Üreticisi üç kafa |
|---|---|
| Hava akımı: | 210L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
90L Küçük Sessiz Hava Kompresörü 0.8Mpa W 0.28 Kayış Tahrikli Tip
| ad: | 0.8Mpa 3Hp 220v / 380v Yağsız Endüstriyel Pistonlu Hava Kompresörü Mavi 90L Tankı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 280L / dakika |
| N. ağırlık: | 79 kg |
195L Sessiz Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Medikal 2400W Alüminyum Silindir Kafası
| ad: | Boyama Sessiz Taşınabilir Tıbbi Yağsız Kompresör üç kafa beyaz |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 195L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
Yüksek basınçlı hava kompresörü güç santrali uygulanabilir iki aşamalı vida hava kompresörleri
| Model: | ŞIK-50A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 10.4/0.7;9.8/0.8;8.5/1.0;7.5/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
125L Hydraulic Driven Air Piston Type Compressor 1500W 220V
| ad: | 50L 1500W 220V Yağsız sessiz hava kompresörü bule |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 125L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
W50 İkiz Çift Pistonlu Kompresör 110L Min Şişirilebilir Gaz
| ad: | 50L 1100w 220v Yağsız Taşınabilir Hava Kompresörü iki başlı bule |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
10 bar Oil Free Piston Compressor 50l Silent Orange 67mm 43KGS
| ad: | 50l 1200w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü turuncu |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
8 bar Yüksek Basınçlı Pistonlu Kompresör W1500 Gri Yağlı
| ad: | 100L 3000w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü Gri |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 250L / dakika |
| Basınç: | 8bar |
Yüksek basınçlı sabit hava vida kompresörü üreticisi iyi satılıyor en iyi fiyat
| Model: | Chic-100A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 13.8/0.7; 13.0/0.8; 11.9/1.0; 10.3/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi 4200W
| İsim: | Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

