Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 220v direct power air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
Masa Üstü Dört Sütunlu Sıcak Eriyik Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi 220V 50 - 60Hz
| İsim: | Tablo Dört Direkli Tip Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
DZ 600 F Vakum Contalı Paketleme Makinası
| ad: | DZ - 600 F Tahıl Dikey Vakum Paketleme Makinesi Nozul Tipi Vakum Contası Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Taşınabilir Ultrasonik Nokta Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 220V
| İsim: | Taşınabilir Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Dikey Tam Otomatik 420V Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS Hava Geçirmez
| ad: | 420V Yüksek Hızlı Dikey Tip Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Stand-up Kese, Çanta, Film, Kese, yastık çantası |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
520V OPP Tartımlı PE NILO Tam Otomatik Paketleme Makinesi
| ad: | Otomatik Tartı Gıda Pirinç Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE PE lamine haddeleme filmi |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
Azot Yarı Otomatik ile Küçük Dikey Zincir Kova Patlamış Mısır VFFS Paketleme Makinesi
| ad: | Yarı Otomatik Küçük Dikey Zincirli Kova Patlamış Mısır Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE PE lamine haddeleme filmi |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
2200mm Sızdırmaz Döner Paketleme Makinesi
| ad: | Yüksek Hızlı Döner Tam Otomatik Gıda Paketleme Cihazı, Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Gıda İçin Kuru Islak 4mm Çift Kullanımlı Vakum Contası Paketleme Makinesi
| ad: | Gıda Ticari Küçük Yiyecekler İçin Kuru Islak Çift Kullanımlı Vakum Paketleme Vakum Contası Paketleme |
|---|---|
| Malzeme: | ABS |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Muhafazalar Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik Kaynak Makinesi 2000W
| İsim: | Ultrasonik Weiding Machine Enciosures -- Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
MP-1542S Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik PP Girinti Makinesi
| Adı: | Ultrasonik PP Girinti Makinesi(MP-1542S)Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

