Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 220v direct power air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
800w Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü 25L Hava Soğutma 45KGS
| ad: | 25L 800w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü Beyaz |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 65L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
50L Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Tek Pistonlu 1200W Çift Nozul
| ad: | 50L 1200W 220V Yağsız sessiz hava kompresörü bule |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
70dB Red Dual Piston Air Compressor 112MM Direct Driven Type
| ad: | 50L 1100w 220v Yağsız Taşınabilir Hava Kompresörü iki başlı bule |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
8bar Küçük Sessiz Hava Kompresörü
| ad: | 3HP 220V Küçük Üç kafa Yağsız Taşınabilir Piston Sessiz Elektrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 180L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
10 bar Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Taşınabilir Elektrikli W1100
| ad: | 50L 1100W 220V Yağsız sessiz hava kompresörü bule |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
100L Piston Type Air Compressor Noiseless W1500 90KGS
| ad: | 100L 1500w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü iki kafa |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 250L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
Küçük 1100w Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Sessiz 50dB
| ad: | 100L 1100w 220v Yağsız Taşınabilir Hava Kompresörü iki kafa beyaz |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 110L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| ad: | Çin'de Yağsız Sessiz Pistonlu Hava Kompresörü Üreticisi Üç Kafa Kırmızı |
|---|---|
| Hava akımı: | 210L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
3000w Super Silent Oil Free Piston Air Compressor 100l Harmless
| ad: | 100L 3000w 220v Yağsız Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Tip Pistonlu Hava Kompresörü Gri |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 250L / dakika |
| Basınç: | 8bar |
CHIC-30A Elektrikli vida hava kompresörü diş / kum fırlatma / araba yıkama için
| Model: | Chic-30A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 3.8/0.7;3.6/0.8- 3.3/1.02.9/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |

