Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 224 Ürünler.
Tam Otomatik Yuvarlak Şişe, Kare Şişe, Yassı Şişe, Çeşitli Şişe Tipleri, Cam Şişeler Uygulanabilir Etiketleme Makinesi CH-302D1
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Şampanya Şarap Bardağı Parlak Su Soft Drink CSD Gazlı Bira Soda Şişe Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Hızlı ve Doğrulu Geniş Rulo Film Kupa Doldurma Mühürleme Makinesi PE / Alüminyum Tepsi
| Çalışma Basıncı (Mpa): | 0,6-0,8 |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Tepsi, Pe Tepsi, Alüminyum Tepsi, Harita Tepsisi |
| Tepsi maksimum boyutuU*G*Y (mm) Boşluk 1'e 4: | 200x140x80(x4)/ 260x170x110(x4) |
Parlak Su Soda İçecek Karbonatlı Doldurma Kaplama Makinesi Otomatik PET Şişe ile
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤ ±5mm sıvı seviyesi |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Karbonatlı köpüklü su içecek doldurma makinesi üretim hattı 2500BPH - 14000BPH
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 3000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 8 |
| Filling head: | 8 |
Otomatik Su Şişeleme ve Kaplama Makinesi Üretim hattı Şişe Su Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
Cam Şişelenmiş Sıvı Doldurma Makinesi Otomatik Parlak Su Üretim Hatı
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Gazlı içecekler için şişeleme makinesi içecekler/cola/fanta/sprite/soda
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
20000-22000BPH Meyve Soda Parlak Karbonatlı İçecekler CSD Otomatik Şişe Sıvı Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Küçük Enerji İçecekleri Bira Cola Parlak Su Pop Doldurma Makinesi Üretim hattı için
| Üretim Kapasitesi(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Polyester şişe standardı: | Şişe çapı 40-80 şişe yüksekliği 130-250 mm |
| Su şişesi için su tüketimi: | 1300kg/saat |

