Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 224 Ürünler.
Candy GMP Yatay Otomatik Kartonlama Makinesi 1600 Kg
| tip: | Yatay Otomatik Gıda Dondurma Şeker Bisküvi Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Mekanik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Tıbbi Eldivenler Otomatik Kartonlama Makinesi Paketleme 1800mm
| tip: | Otomatik Tıbbi eldiven kutu paketleme kartonlama makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
Horizontal Wrapping Flow Pack multi packaging machine Ice Cream Lolly Popsicle
| ad: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
70mm Gable Top Koli Dolum Makinası
| tip: | Gable-Top Karton Kapaklı Aplikatör Aseptik Kartonlu Makine |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar Çatı üstü kartonları, beşik üst kartonları |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Otomatik Sürekli Isı plastik torba yapıştırma makinesi / Torba Mühürleyen
| isim: | otomatik sürekli ısı poşeti yapıştırma makinesi/torba mühürleyen |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | hazır çantalar, şişeler, teneke kutular |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Yatay Sarma Akış Paketi Çoklu Paketleme Makinesi 40-230 Torba / Dak
| İsim: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | 40-230 torba/dak |
2.0 KW Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Doldurma Makinesi Üç Taraflı Kapalı Torbalar için
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
Elektrikli Kozmetik Otomatik Kartonlama Makinesi Otomatik Kartonlayıcı ZH120
| tip: | Kozmetik Medikal Ürünler Karton Kutulama Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz |
Fotoelektrik Poşet Kartonlama Makinesi Otomatik Kutu Dolum 1700mm
| ad: | Tam Otomatik Çay Poşeti Kutusu Yüz Islak Mendil Boks Poşeti Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Voltaj: | 380V 50Hz 3 Faz |
İçecek Tuğlası Aseptik Karton Dolum Makinesi Pnömatik Alüminyum Lamine Rulo
| tip: | Karton Ambalaj Tipi Ve Dolum Makinesi Tipi Aspetik Karton Dolum Makinesi Aseptik Tuğla Karton Dolum |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |

