Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ touch screen fill seal packing machine ] eşleşme 224 Ürünler.
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Paketleme ve Kapama Makinesi
| isim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Alüminyum Folyo Plastik Torba için Sabit Sıcaklık Kontrolü Isı Yalıtım Makinesi
| isim: | otomatik sürekli ısı poşeti yapıştırma makinesi/torba mühürleyen |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | hazır çantalar |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Lay Karton Plastik Robot Paletleme Makinesi Tam Otomatik Metal
| tip: | Tam Otomatik Paketleme Hattı |
|---|---|
| ad: | robot ve paletleme makinesi, kartonları veya poşetleri paletlerin üzerine koyar veya bir yere bir şe |
| Ambalaj malzemesi: | plastik, metal, Cam, ahşap |
150L Bardak Dolum Kapama Makinesi Çay Tozu Dolum 45 BPM GMP
| ad: | Otomatik Bardak Kahve Çay Tozu Kapsül Tozu Kupası Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| doğruluk: | % 1-2'den az |
Sütlü İçecek İçin Otomatik MJ 2400 Aseptik Karton Dolum Makinesi 1000ML
| ad: | Otomatik Karton Tipi Kapama Makinesi 1000ML Su Aseptik Karton Dolum Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | içecek süt suyu dolum ambalajı |
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Meyve ve içecekler ve diğer ürünler için kartonlar için BX-500H otomatik koltuk tipi küçülme ambalaj makinesi
| Yatay yüksekliğe sahip besleme: | 850±50 mm |
|---|---|
| Çalışma Baskısı: | 0.5Mpa |
| Ambalaj filmi genişliği: | Maks.350mm |
Otomatik Sayma Yumuşak Şeker Sakızlı Ayı VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Tam Otomatik Çift Kafalı Telefon Filmi Etiket Makinesi CH-608, Elektronik LCD Ekranlar ve Üst/Alt Düz Etiketleme için Kolay Yırtılan Etiketleme Özellikli
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Robot Paletleme Makinesi, Otomatik Torba Paletleme Makinesi, Karton Paletleme Makinesi
| ad: | Robot Paletleme Makinesi, Otomatik Torba Paletleme Makinesi, Karton Paletleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | şişeler, çantalar, kartonlar için |
| boyut: | kişiselleştirilebilir |

