Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 7 5kw three piston air compressor ] eşleşme 50 Ürünler.
230L Tank Çift Silindirli İki Kademeli Pistonlu Kompresör
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 7.5kw 12.5bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 72mm*1 ;90mm*2 |
Yağsız 3kw Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı 10hp
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
0,9m3/dak 10 HP Yedek Kompresör Kafası basit kullanım
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 80mm*3 |
3KW 4HP Hava Pompası Kafaları Çift Silindirli Düşük Titreşim
| İsim: | 3KW/4.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,3m³/dak |
| silindir: | 70mm*2 |
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli düşük Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| baskı yapmak: | 1.0Mpa/10bar |
Düşük bakımlı karşılıklı piston kompresör başı 10HP Su soğutulmuş 60DB Gürültü seviyesi Silindir üç
| Hava dağıtımı: | 0,9m³/dak |
|---|---|
| Hız: | 920RPM |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
Döner pistonlı kompresör başı yağlı yağlı hava soğutmalı Dv-3080 modeli
| Yağlama: | Yağlamalı |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
DV-2065 Dayanıklı Dönüşümlü Piston Kompresörü 60-90 dB Düşük Gürültülü Pozitif Yer değiştirme Kompresörü
| Uygulama: | Endüstriyel, Ticari, Konut |
|---|---|
| Yağlama: | Yağlamalı |
| Hız: | 920 devir/dakika |
Petrollü yağlı, pistonlu, 150L tanklı, viskotik vitesli kompresör
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı, |
|---|---|
| Hız: | 930 devir |
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |
Gıdalar için Otomatik Poşet Toz Paketleme Makinesi Kahve Sütü Doldurma Doypack
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |

