Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 7 5kw three piston air compressor ] eşleşme 50 Ürünler.
Saf Hava Akışı 10hp Yatay Pistonlu Kompresör 270L Tank
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.13m³/dk |
| silindir: | 95mm*3 |
7.5KW Silent Oil Free Compressor Blue 970L Min Copper Wire Motor
| ad: | 0.8Mpa 10Hp 380v Yağsız Endüstriyel Pistonlu Hava Kompresörü Mavi 180L Tank |
|---|---|
| Hava Kapasitesi: | 970L / dakika |
| N. ağırlık: | 182KGS |
25 Hp Küçük Vidalı Hava Kompresörü 18.5kw Elektrikli Taşınabilir Piston 8 Bar
| ad: | 18.5kw 25hp CHIC-25A 8bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Doğrudan Tahrik Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.1 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Güç Frekansı Başlatma 20hp Çift Vidalı Hava Kompresörü Elektrikli Taşınabilir Pistonlu 8 Bar
| İsim: | Güç Frekansı Başlatma 20hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü 15kw Elektrikli Taşınabilir Pistonlu 8 |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,1 m³/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
20 Hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü Boss Hava Ucu 15kw 8 Bar
| İsim: | 20 Hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü Boss Hava Ucu 15kw 8 Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,1m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
1800w Motor Tahrikli Hava Kompresörü Pistonlu Tip 56mm Bakır Tel
| ad: | OEM 1800w 2.5hp 2024B Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Bakır Tel |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
0.8Mpa Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Ac Taşınabilir 24L 0.206m3 Min
| ad: | Küçük Taşınabilir 0.206m³ / Min Kapasiteli Piston Tipleri AC Güç Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
24 Litre Elektrikli 2800Rpm Pistonlu Tanklı Hava Kompresörü
| ad: | 24 Litre Elektrikli Direcr Sürücü Hava Kompresörü 2hp 115 Psi 2800 Rpm 8 Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
80mm*3 Karşılıklı Piston Kompresör başlığı 10HP/7.5KW Hava kompresör başlığı ile pozitif yer değiştirme
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör |
|---|---|
| silindir: | 80mm*3 |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
Düşük Bakım 5.5HP Hava Soğutucu Endüstriyel Hava Kompresörü Hava Soğutucusu için Karşılıklı Piston Kompresör Başı
| Bakım: | Düşük bakım |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |

