Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 7 5kw three piston air compressor ] eşleşme 50 Ürünler.
0.8Mpa Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Vidası 120V Gri Slient
| güç: | 1,5 KW / 2 beygir |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
5.5kw Tek Fazlı Pistonlu Pistonlu Kompresör Değiştirme Güvenlik Kullanımı
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 5.5kw 12.5bar Tek Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.67m³/dak |
| silindir: | 90mm*1 ;50mm*1 |
380v 3 Silindir 7.5kw 10Hp Pistonlu Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 55mm*1 |
W 0.5 7.5kw Hava Pistonlu Kompresör 180L Üç Kafalı
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
Düşük Titreşim 860RPM Pistonlu Pistonlu Kompresör 10hp
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3 Silindir Kayış Tahrikli Yüksek Basınçlı Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.7m³/dak |
| baskı yapmak: | 3.0Mpa/30bar |
Kendini Koruma Sistemli 4hp 300L Pistonlu Pistonlu Kompresör
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 2 Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.05m³/dak |
| silindir: | 105mm*2 55mm*2 |
120V Tek Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı Bakır Tel 22kg 2024B
| güç: | 1,5 KW / 2 beygir |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
1.8HP 2.5KW 380V/Hz, 115/8 psi/bar maksimum basınçlı karşılıklı pistonlı kompresör
| Model: | DV-0.17/8 |
|---|---|
| Maksimum Basınç (psi/bar): | 115/8 |
| Güç(KW/HP): | 1,8/2,5 |
Tek Kranklı Karşılıklı Kompresör Düşük Bakım Hava Soğutucu Hava Kompresör Başlığı DV-2065
| Hız: | 920PRM |
|---|---|
| Verimlilik: | %95'e kadar |
| Yağlama: | Yağlamalı, |
90×2mm Silindir Hava Soğutmalı Dönerli Piston Kompresörü 6HP/5.5KW Soğutma Yöntemi
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Güç(KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Silindir diyagramı × No.: | 90×2 |

