Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 7 5kw three piston air compressor ] eşleşme 12 Ürünler.
435psi 7.5kw Üç Pistonlu Hava Kompresörü 4hp Kayış Tahrik
| İsim: | 7.5kw 10hp 380v 3Silindir Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 95mm*2 55mm*1 |
Kompakt yapı Çift Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 7.5kw 8bar Üç Fazlı
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 7.5kw 8bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.0m³/dk |
| silindir: | 90mm*3 |
200l Kayış Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü 50hz 0.5m3 Min
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
W 0.5 7.5kw Hava Pistonlu Kompresör 180L Üç Kafalı
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
20hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü 15kw Elektrikli Taşınabilir Pistonlu 8 Bar
| İsim: | 20 Hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü Vidalı Hava Kompresörü 15kw Elektrikli Taşınabilir Pistonlu |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,1m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
25 Hp Küçük Vidalı Hava Kompresörü 18.5kw Elektrikli Taşınabilir Piston 8 Bar
| ad: | 18.5kw 25hp CHIC-25A 8bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Doğrudan Tahrik Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.1 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Güç Frekansı Başlatma 20hp Çift Vidalı Hava Kompresörü Elektrikli Taşınabilir Pistonlu 8 Bar
| İsim: | Güç Frekansı Başlatma 20hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü 15kw Elektrikli Taşınabilir Pistonlu 8 |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,1 m³/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
20 Hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü Boss Hava Ucu 15kw 8 Bar
| İsim: | 20 Hp Küçük Çift Vidalı Hava Kompresörü Boss Hava Ucu 15kw 8 Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,1m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Tek Kranklı Karşılıklı Kompresör Düşük Bakım Hava Soğutucu Hava Kompresör Başlığı DV-2065
| Hız: | 920PRM |
|---|---|
| Verimlilik: | %95'e kadar |
| Yağlama: | Yağlamalı, |
230L Tank Çift Silindirli İki Kademeli Pistonlu Kompresör
| İsim: | Ağır Sanayi Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayışı 7.5kw 12.5bar Üç Fazlı |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.9m³/dak |
| silindir: | 72mm*1 ;90mm*2 |

