Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
4.5KW Otomatik Shrink Paketleme Makinası
| ad: | Otomatik Sabun Çikolata Parfüm Sigara Kutusu Bopp Film Sarma Ambalaj Selefon Çoklu Paketleme Makines |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 2185 * 935 * 1705 mm |
14 Çok Kafalı Kontrol Kantarı Zihinsel Dedektör Yastık Çanta Atıştırmalıklar Tarih Paketleme Makinesi
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Vertical Type Multi Packing Machine For Chips Snacks Pop Corns
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
|---|---|
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
Bardaklar Ölçme Sistemi Tahıllar / Podwerler VFFS Paketleme Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme
| İsim: | VFFS Paketleme Makinesi 304SS, Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafa Kantarı ile |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| Malzeme: | OPP/CPP OPP/CE PET/PE NILO/PE PE |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Ultrasonik Üçgen 200cm Kahve Poşeti Paketleme Makinesi Damla ND C60
| ad: | Filtreli Çay Poşeti Paketleme Makinesi ile Yüksek Etkili Ultrasonik Üçgen Çay Kahve Paketleme Makine |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| doldurma düzeni: | 3-15 ml |
Otomatik Kartonlama ile BOOM Yüz Mendil Karton Kutu Paketleme Makinesi
| tip: | Yüz Mendil Kutusu Otomatik Kartonlama Paketleme Makinası |
|---|---|
| tahrikli tip: | mekanik |
| otomatik derece: | tam otomatik |
Yağ Bal Biber Sosu Domates Salçası Paket Paketleme Makinası
| isim: | Çift Paket Su Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Mak |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| ambalaj malzemesi: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Kahve Tıbbi Kazanç Torbası Otomatik Kartonlama Makinesi Kutusu Bantlama ZH 100
| tip: | çizgi film makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Mekanik |
ZH 50 Çok Fonksiyonlu Kutu Paketleme Makinesi Otomatik Dikey Kartonlama Makinesi
| ad: | Çok Fonksiyonlu Şişe Dikey Otomatik Kartonlama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |

