Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
304SS Şampuan Poşet Paketleme Makinesi Dolum Ballı Sıvı Yiyecek İçeceği
| ad: | sıvı ve macun çoklu paketleme makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Biber Kese Çanta için Otomatik Akış Yastık Sert Sebze Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | yastık tipi paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| paketleme hızı: | Dakikada 300 Torba |
Yarı Bal Diş Macunu Süt Krema Bardağı Dolum Kapama Makinesi El Yıkama Sıvısı
| İsim: | Manuel şişe/kutu/bardak doldurma meyve suyu dolum makinası |
|---|---|
| tahrikli tip: | Yarı otomatik |
| makine kapasitesi: | 5-50000ml |
Gazlı içecekler için şişeleme makinesi içecekler/cola/fanta/sprite/soda
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 10000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 24 |
| Filling head: | 24 |
Parlak Su Soda İçecek Karbonatlı Doldurma Kaplama Makinesi Otomatik PET Şişe ile
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤ ±5mm sıvı seviyesi |
| Polyester bottle standard: | Bottle diameter 40-80 bottle height 130-250mm |
PLC Kontrollü Süt Kartonları Doldurma ve Sızdırma Makinesi Dokunmatik Ekran İşlemi 380V/50Hz Güç kaynağı
| Operasyon modu: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
1 Başlı Döner 250KG Su Bardağı Kapama Makinesi 50g Plastik Bardak Paketleme Makinesi
| ad: | 1 Başlı Döner Tip Kahve Pod Nespresso Çay Bardağı Yoğurt Bardağı Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 1 |
Plastik Kese Küçük Çanta Saf Su Sıvı Poşet VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çanta, Film, Folyo, Kese |
50g Kahve Kapsülü Dolum ve Kapama Makinesi
| ad: | 3 Başlı Döner Tip Kahve Pod Nespresso Çay Bardağı Yoğurt Bardağı Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 1 |

