Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
Meyve Suyu İçin RZ8 200C Çoklu Paketleme Makinesi Toz Poşet AirTAC
| ad: | Süt ve Suyu Tozu Hazır Torba Paketleme Makinası |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
50 Torba Min Çoklu Paketleme Makinesi 2000ml Pirinç Tekli Bardak
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
800mm GY 4S Sem Otomatik Döner Kahve K Kupası Dolum Kapama Makinesi
| ad: | GY-4S Sem-Auto Döner Kahve Fincanı K-Kupası Dolum Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | yarı otomatik |
| Dolum kafası: | 1 |
2000ml Elektrikli Vakum Mühürleyen Paketleme Makinesi Hava Geçirmez Sızdırmazlık
| ad: | Pirinç Paketleme Makinesi ve Tek Kap Dolum Sızdırmazlık Çoklu Paketleme Makinesi İçin Hacimsel Kap D |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 500X600X1100mm |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Snack Food Patates Kızartması için Çok İşlevli VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | dikey tip paketleme makinesi |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi, lamine film ve ısı yalıtımlı lamine kağıt rulosu |
| tahrikli tip: | Elektrik ve Pnömatik |
Tam otomatik çok hatlı paketleme makinesi maya tozu kahve tozu pirinç erişte paketleme makinesi
| Makine adı: | Çok şeritli toz poşet paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXD-F1200E |
| Kese Uzunluğu: | 50-120mm (ayarlanabilir) |
Tartı taneleri VFFS Paketleme Makinesi Form Doldurma ve Mühürleme 420A
| ad: | Tahıllar ve Cips Ürünleri İçin Çok Kafalı Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
420MM Form Doldurma ve Mühürleme Ambalajı
| ad: | Tahıl ve Cips Ürünleri İçin Bardak Kantarlı VFFS Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Talep Üzerine Mini Boyutlu Hava Yastığı Makinesi Nakliye Yastıkları Ve Kabarcık İçin
| İsim: | Hava kabarcığı film dolum makinası |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | kabarcık film kabarcık çanta |
| tahrikli tip: | Elektrik |

