Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Şişeler/Danslar İçin Doldurma Mühürleme Makinesi CE Sertifikalı 50-500ml Kapasite
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sızdırmazlık tipi: | Rulo Sızdırmazlık |
| Doldurma Hacmi: | 50-500ml |
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Büyük Torbalara Giren Küçük Torbalar İçin 40 - 60 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Büyük torbalara giren küçük torbalar için özel torba paketleme makinesi-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-60 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
2 Kafa 50g Bardak Dolum Kapama Makinesi HT-NC-2 Döner Kap Kapama Makinesi
| ad: | 2 Başlı Döner Tip Yoğurt ve Çay Bardağı Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 2 |
Tuz / Şeker / Un Hazır Kağıt Torbalar İçin Astar Tipi Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Astar tipi Tam otomatik hazır kağıt şeker torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 600-900 torba/saat |
| Ön Genişlik: | 80mm~110mm |
800KG Bardak Dolum Kapama Makinesi Kahve Kapsülü 4KW Astar Tipi 4 Şerit
| ad: | Astar Tipi 4 Şeritli Kahve Kapsül Kupası Dolum Kapama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 4-5-6-7-8-9-10 |
3500mm Kapsül Fincan Kahve Kapsülü Dolum ve Kapama Makinesi 4 Lane
| ad: | Astar Tipi 4 Şeritli Kahve Kapsül Kupası Dolum Kapama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 6 |
Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinası Paketleyici VFFS Paketleme Makinası
| ad: | DXDF-40II Otomatik Toz Dolum Paketleme makinesi paketleyici |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
20 - 40 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi M Tipi Torba Besleme ve Paketleme Makinesi
| İsim: | M Tipi Poşet Besleme ve Paketleme Makinası-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 25-40 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Hazır Çanta Torbası Çoklu Paketleme Makinesi Mini Doypack Tahıl Cipsleri
| ad: | Tahıllar Cips Pop Corns Önceden Yapılmış Torbalar Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | önceden hazırlanmış çantalar, keseler |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |

