Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ low noise rotary screw air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
Taşınabilir Düşük Gürültülü Döner Vuruşlu Hava Kompresörü
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
8 Bar Doğrudan Tahrikli Yağsız Döner Vidalı Hava Kompresörü 10HP 7.5KW
| İsim: | 10HP 7.5KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,8 m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 Bar Küçük Döner Vidalı Hava Kompresörü 30kw Taşınabilir
| ad: | 30kw 40hp CHIC-40A 10Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Taşınabilir Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.4m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
1280mm 50 Hp Rotary Screw Air Compressor Belt Drive 6.2m3 Min
| ad: | 37kw 50hp CHIC-50A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 6.2 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Üç Fazlı 75kw Endüstriyel Döner Vidalı Hava Kompresörü Doğrudan Tahrikli
| isim: | 75kw 100hp CHIC-100A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 13.0m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
25HP Endüstriyel Döner Vidalı Hava Kompresörü
| ad: | 25HP 18.5KW 8 Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 2.62 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
10bar Küçük Vidalı Hava Kompresörü
| ad: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Küçük Rotay Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.0 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 220/60 veya 440/60 (V // Hz) |
10 Hp Döner Vidalı Hava Kompresörü 7.5kw 1.1m3 Min Sayısal Kontrol
| ad: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 8bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Küçük Rotay Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,1 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 220/60 veya 440/60 (V // Hz) |
% ≤3ppm yağ içeriği ile verimli vida hava kompresörü basınç aralığı 0.7-1.2MPa
| Rakım: | ≤1000m |
|---|---|
| Basınç: | 0.7-1.2MPa |
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+45°C |
12.5 Bar Oil Free Screw Air Compressor 380V Portable Rotary
| ad: | CHIC-15BF / 12.5 12.5Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.61 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |

