Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ low noise rotary screw air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
Elektrikli Döner Taşınabilir Yüksek Basınçlı Hava Kompresörü 28L 6.2m3 / Min 50Hp 37kw 8bar
| İsim: | Düşük Enerji Tüketimi Elektrikli Döner Taşınabilir Yüksek Basınçlı Hava Kompresörü 28L 6.2m3/Dk 50Hp |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 6,2 m³/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
45kw Vidalı Hava Kompresörü Helisel 25um 68db1000mm 900kgs
| isim: | 45kw 60hp CHIC-60A Doğrudan Tahrikli Kullanılan Döner Vidalı Hava Kompresörü 8Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 7.5m³/dak |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Taşınabilir Endüstriyel Döner Vidalı Tip Hava Kompresörü 30HP 580KGS
| isim: | 22kw 30hp CHIC-30A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.4m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
SKF Rulmanlı Vidalı Hava Kompresörü Hava Ucu Erkek ve Dişi Döner
| Tip: | Kompresör Kafası |
|---|---|
| Başvuru: | Vidalı hava kompresörü için |
| Malzeme: | Yüksek kaliteli malzeme |
1.2m3 Min 15 Hp Yağsız Döner Vidalı Kompresör Çift Katmanlı Kapı Yapısı
| ad: | 15HP 11KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,2 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
0.7m3 Min Kuru Vidalı Kompresör Kayış Tahriki 320KGS 62dB
| ad: | 10HP 7.5KW 10Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.7 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Elektrikli hava kompresörü başlığı DW-3080 sentetik yağla 3 HP At Gücü 0.8Mpa basınç
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Yağ Gözetleme Camı: | - Evet. |
| Motor RPM'leri: | 3450 |
Düşük Gürültü Seviyesi 60DB 90mm*2 Silindir Endüstriyel Sınıf Dönüşümlü Piston Hava Kompresörü Başlığı Performans için
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
|---|---|
| Ağırlık: | 29kg |
| Verimlilik: | %95'e kadar |

