Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ low noise rotary screw air compressor ] eşleşme 54 Ürünler.
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| ad: | 55kw 75hp 380V CHIC-75A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 9,8 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
30 Hp Döner Vidalı Hava Kompresörü 8 Bar Kayış Tahrikli 3.4m3 Min
| ad: | 22kw 30hp CHIC-30A 8bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.4m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
10HP 7.5KW 8 Bar Doğrudan Tahrikli Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
| ad: | 10HP 7.5KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.8 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
650KGS Taşınabilir Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü 70dB
| ad: | 30HP 22KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 2.6 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
40HP Yağsız Vidalı Hava Kompresörü 3 Fazlı Döner Kayış Tahrikli
| ad: | 40HP 30KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3,5 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
68dB Elektrikli Vidalı Hava Kompresörleri 20 Hp Döner Mavi 293KGS
| ad: | 20HP 15KW 10Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 2.12 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
30kw Taşınabilir Vidalı Hava Kompresörü
| ad: | 30kw 40hp CHIC-40A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Taşınabilir Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.6m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Yüksek Performanslı Vuruşlu Hava Kompresörü
| Başlangıç Modu: | Y-△/Direct On Line |
|---|---|
| Basınç: | 0.7-1.2MPa |
| Sürüş modu: | Doğrudan Sürücü/Kemer Sürücü |
Düşük Gürültülü Doğrudan Sürüklenen Döner Vuruşlu Kompresör
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
Endüstriyel vida hava kompresörü Basınç 0.7 - 1.2MPa Yağ Ayrımlama Verimliliği ≥99.9%
| Yapı: | Entegre / Bölünmüş |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+45°C |
| Gürültü: | ≤ 80dB ((A) |

