Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 420 Ürünler.
Deniz Ürünleri Hazır Çanta İçin Çok İşlevli Yüksek Hızlı Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 120-200mm |
20 - 40 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi M Tipi Torba Besleme ve Paketleme Makinesi
| İsim: | M Tipi Poşet Besleme ve Paketleme Makinası-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 25-40 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Büyük Torbalara Giren Küçük Torbalar İçin 40 - 60 torba/dk Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Büyük torbalara giren küçük torbalar için özel torba paketleme makinesi-Multi Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-60 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
Meyve ve içecekler ve diğer ürünler için kartonlar için BX-500H otomatik koltuk tipi küçülme ambalaj makinesi
| Yatay yüksekliğe sahip besleme: | 850±50 mm |
|---|---|
| Çalışma Baskısı: | 0.5Mpa |
| Ambalaj filmi genişliği: | Maks.350mm |
Fabrika Doğrudan Satış Tam Otomatik Doypack Paketleme Makinesi Şekerli pirinç süt tozu için
| Ürün Adı: | Hazır Kese Paketleme Makinası |
|---|---|
| Model: | S140 |
| paketleme hızı: | 30-50 Torba/dak |
Small Portable Plastic Material Container Sealer Heat Meal Food Tray Sealer Machine DQ-3 For Food Tray Packing Manual Tray Sealing Machine Compact Design for Food Packaging
| İsim: | 304 Paslanmaz Çelik Mühürleyen Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan g |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |
Yemek ve et ambalajı için DQ-5 El Tabak Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan
| İsim: | 304 Paslanmaz Çelik Mühürleyen Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan g |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |
Ayarlanabilir Sıcaklık Kontrolü ve Ergonomik Saplı Özelleştirilebilir Manuel Yapıştırma Makinesi DQ160A, Gıda Tepsileri İçin
| isim: | Paslanmaz Çelik Kapatıcı Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan gıda Is |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |
Compact Manual Tray Sealing Machine DQ-4 with Adjustable Temperature Control Circle-cut Design and Ergonomic Handle
| İsim: | 304 Paslanmaz Çelik Mühürleyen Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan g |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |
Compact Tabletop Tray Sealing Machine DQ-6 with Adjustable Temperature Control Ergonomic Handle and CE Certification
| İsim: | 304 Paslanmaz Çelik Mühürleyen Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan g |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |

