Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 420 Ürünler.
500ML Büyük Hacimli Infüzyon Şişesi Doldurma Üretim hattı Üretim Verimliliğini Artırır
| Teslim süresi: | 60 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Yetenek temini: | 1+PC+60 GÜN |
115 PSI En yüksek basınç vida hava kompresörü 0.26M3/min 115psi/8bar
| Hava dağıtımı: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 115psi/8bar |
| Durum: | Yeni Hava Kompresörü |
90×2mm Silindir Hava Soğutmalı Dönerli Piston Kompresörü 6HP/5.5KW Soğutma Yöntemi
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Güç(KW/HP): | 5.5/6.0 |
| Silindir diyagramı × No.: | 90×2 |
DV-2065 Dayanıklı Dönüşümlü Piston Kompresörü 60-90 dB Düşük Gürültülü Pozitif Yer değiştirme Kompresörü
| Uygulama: | Endüstriyel, Ticari, Konut |
|---|---|
| Yağlama: | Yağlamalı |
| Hız: | 920 devir/dakika |
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| ad: | 55kw 75hp 380V CHIC-75A Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 9,8 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
40HP 10 Bar Küçük Döner Vidalı Hava Kompresörü 30kw Taşınabilir
| ad: | 30kw 40hp CHIC-40A 10Bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Taşınabilir Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 3.4m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| ad: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Doğrudan Tahrikli Kullanılmış Küçük Rotay Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.0 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 (V // Hz) |
Doğrudan Tahrikli Döner Vidalı Hava Kompresörü 7.5kw 10hp Hava Soğutma
| isim: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Doğrudan Tahrikli Kullanılan Küçük Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.0m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 (V//Hz) |
7.5kw 10hp Döner Vidalı Tip Hava Kompresörü Doğrudan Tahrikli
| isim: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Doğrudan Tahrikli Kullanılan Küçük Döner Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.1m³/dak |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 (V//Hz) |
45kw Vidalı Hava Kompresörü Helisel 25um 68db1000mm 900kgs
| isim: | 45kw 60hp CHIC-60A Doğrudan Tahrikli Kullanılan Döner Vidalı Hava Kompresörü 8Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 7.5m³/dak |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

