Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 420 Ürünler.
3000W Çoklu Paketleme Makinesi Diski Ultrasonik Kaynak Makinesi Otomatik Dönen
| İsim: | Otomatik Döner Diskli Ultrasonik Weiding Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 8-15 kez/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Çift Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi
| İsim: | Double Untrasonic Plastik Kaynak Makinası - Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi 4200W
| İsim: | Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
İçi Boş Tahta Ciro Kutusu Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | İçi Boş Levha Ciro Kutusu Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Taşınabilir Ultrasonik Nokta Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 220V
| İsim: | Taşınabilir Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Muhafazalar Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik Kaynak Makinesi 2000W
| İsim: | Ultrasonik Weiding Machine Enciosures -- Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Çift Hidrolik Tip Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Frekans 5000W
| İsim: | Çift Hidrolik Tip Yüksek Frekans Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Güç: | 5000W |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Alüminyum Folyo Çantalar Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı 90 - 100 torba / dak
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Tam Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 80-160mm |
Kağıt Torbalar İçin Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi 40 - 55 torba / dak Yüksek Hız
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-55 torba/dk |
| Genişlik: | 120-160mm |

