Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 420 Ürünler.
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Gıdalar için Otomatik Poşet Toz Paketleme Makinesi Kahve Sütü Doldurma Doypack
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Tam otomatik çok hatlı paketleme makinesi maya tozu kahve tozu pirinç erişte paketleme makinesi
| Makine adı: | Çok şeritli toz poşet paketleme makinesi |
|---|---|
| Model: | DXD-F1200E |
| Kese Uzunluğu: | 50-120mm (ayarlanabilir) |
Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-5000CPH Paketleme Kapasitesi φ26-φ36 Kapak Boyutu ve 3m3/min Meyve suyu kartonları için hava tüketimi Doldurma ve mühürleme
| Kontrol: | PLC'ler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
| Makine: | SUS304 |
Hızlı Yemek Tepsisi Kapatma İçin Gıda Sınıfı 304 Paslanmaz Çelik ve 6061 Eloksallı Alüminyum Kalıplı El İle Basmalı Vakum Ciltleme Makinesi
| isim: | Plastik Tepsi Vakum Cilt Kapama Makinesi El Basın Cilt Kapama Makinesi Fast Food Kutusu/Tepsi Kapama |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Plastik |
| Tip: | Tam otomatik |
Hızlı Yemek Tepsileri İçin Gıda Sınıfı 304 Paslanmaz Çelik ve 6061 Eloksallı Alüminyum Kalıplı El İle Basılan Gövde Vakum Ciltleme Makinesi
| isim: | Plastik Tepsi Vakum Cilt Kapama Makinesi El Basın Cilt Kapama Makinesi Fast Food Kutusu/Tepsi Kapama |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Plastik |
| Tip: | Tam otomatik |
Dokunmatik Ekran Kontrollü, Elden Basmalı Plastik Tepsi Vakumla Ciltleme Makinesi, Gıda Sınıfı 304 Paslanmaz Çelik
| isim: | Plastik Tepsi Vakum Cilt Kapama Makinesi El Basın Cilt Kapama Makinesi Fast Food Kutusu/Tepsi Kapama |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Plastik |
| Tip: | Tam otomatik |
304 Paslanmaz Çelik Tam Otomatik Dokunmatik Plastik Tabak Vakum Peçeteleme Makinesi Hızlı Yiyecek Paketleme
| isim: | Plastik Tepsi Vakum Cilt Kapama Makinesi El Basın Cilt Kapama Makinesi Fast Food Kutusu/Tepsi Kapama |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Plastik |
| Tip: | Tam otomatik |
Gıda kapları için tam otomatik dikey vakum deri mühürleme makinesi, gıda sınıfı paslanmaz çelik ve 6061 anodlu alüminyum kalıp
| isim: | Fabrika Doğrudan Otomatik Dikey Vakum Cilt Kapama Makinesi Gıda Deniz Ürünleri Et Gıda Kabı Kapama M |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Plastik |
| Tip: | Tam otomatik |

