Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 420 Ürünler.
HCZ-130 Yatay Karton Depolama Paketleme Makinesi Blister ve şişeler için, kozmetik
| Üretim kapasitesi: | 50-130 karton/dak |
|---|---|
| Box. Kutu. max.size maksimum boyut: | 200×90×80mm(UxGxY) |
| Kutu.min. boyutu: | 55×20×12 mm ((L×W×H) |
Erektör Gömülü Kutu Ambalaj Makinesi ZYK-09 Yatay Karton Depolama
| Türü: | ZYK-09 |
|---|---|
| Karton boyutu: | (U)250-400(G)180-320(Y)150-350mm |
| bant genişliği: | 48mm |
Otomatik Pasta Maske Kartonlama Makinesi HCZ-120T Dört Taraflı Kapalı Çanta Paketleme
| Türü: | HCZ-120T |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50-130 karton/dak |
| Kutu kalitesi: | 250-350g/m2 ((Karton boyutu ve karar olarak) |
HCZ-80 Blister şişeleri ve kozmetik için çoklu otomatik karikatür makinesi
| Türü: | HCZ-80 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50-90 karton/dak |
| Kutu kalitesi: | 250-350g/m2 ((Karton boyutu ve karar olarak) |
Çok fonksiyonlu Otomatik Işık Kartonlama Makinesi AC220V 50Hz HCZ-80
| Üretim kapasitesi: | 50-70çizgi film/dak |
|---|---|
| Kutu kalitesi: | 250-350g/m2 ((Karton boyutu ve karar olarak) |
| Maksimum kutu boyutu: | 200×90×80mm(U×G×Y) |
Karikatür/Sıcaklık daraltma ambalajlama makinesi HCZ-BX LED için
| Türü: | HCZ-BX |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 15-30 torba/dak |
| Kutu kalitesi: | 250-350g/m2 ((Karton boyutu ve karar olarak) |
Çoklu Otomatik Karikatür Makinesi HCZ-130H Kozmetikler için kutu paketleme makinesi
| Türü: | HCZ-130H |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 50-100karton/dakikada |
| Kutu kalitesi: | 250-350g/m2 ((Karton boyutu ve karar olarak) |
Yüksek Hızlı Tam Otomatik Ambalaj Makinesi GZB-Z60 Yeniden Ambalajlı Alüminyum Plastik Blisterler İçin
| Türü: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 30-100 poşet/dakikada (Ekileme malzemelerine bağlı olarak) |
| Paket boyutu: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm(Kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanmıştır) |
Gıda, içecek ve kozmetik grupları için otomatik küçültme ambalaj makinesi BL-550A
| paketleme hızı: | 20-30 torba/dk |
|---|---|
| Paketleme materyali: | PO,POF filmi |
| Güç kaynağı: | 380V/50Hz.220V/60Hz |
3D Şeffaf Film Paketleme Makinesi Kutu Kozmetik Paketleme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 30-100 torba/dk |
|---|---|
| Paketleme materyali: | BOPP, PVC Film |
| Paket Boyutu: | Boy:60-130mm G:40-100mm Y:10-40mm |

