Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
1415 Mm Çoklu Paketleme Makinesi Tepsi Sızdırmazlık 3kg Gıda Taze Meyve Streç Film
| ad: | Otomatik Baharatlar / Taze Meyve Streç Film Paketleme Makinesi Tepsi Kapama Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 840 x 888 x 1415 mm |
Küçük 110V Mayonez Kahve Torbası Makinesi Damla Kahve Torbası Paketleme Makinesi
| ad: | küçük şeker dikey tuz ve biber sıvı çay poşetleri doldurma masala sıvı poşet mayonez fındık baharat |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
520V OPP Tartımlı PE NILO Tam Otomatik Paketleme Makinesi
| ad: | Otomatik Tartı Gıda Pirinç Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | OPP / CPP OPP / CE PET / PE NILO / PE PE lamine haddeleme filmi |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
Otomatik kağıt plastik Blister Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Çoklu Paketleme Makinesi Dikey Form Doldurma Contası Paketleme Makinesi 304SS Çok Kafalı Kantar |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
HCZ-130 Yatay Karton Depolama Paketleme Makinesi Blister ve şişeler için, kozmetik
| Üretim kapasitesi: | 50-130 karton/dak |
|---|---|
| Box. Kutu. max.size maksimum boyut: | 200×90×80mm(UxGxY) |
| Kutu.min. boyutu: | 55×20×12 mm ((L×W×H) |
420F Dikey Kese Paketleme Makinesi Akışı 2000ml Çok Fonksiyonlu
| ad: | Auger Filler ile 420F Dikey Tip Vffs Paketleme Makinesi Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | yuvarlanan film, lamine film ve ısıyla yapıştırılan lamine kağıt rulosu |
| Tahrik tipi: | elektrikli ve pnömatik |
Asansör Opsiyonel Dikey Paketleme Makinesi Form Contası 480C
| ad: | 480C Dikey Tip Pistonlu Ölçüm Sistemi ve Asansör Opsiyonel Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Yapışkan Bant 500mm Karton Oluklu Kutu Paketleme Makinesi Sızdırmazlık
| tip: | Otomatik Yapışkan Bant Karton Kutu Sızdırmazlık Paketleme Makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu bantlarla kapatın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Otomatik Üçgen PL 2T 20ml Çay Poşeti Paketleme Makinesi Piramidi
| fonksiyon: | çayı filtre kağıdı poşetlerine paketleme |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Çanta boyutu iç: | Uzunluk 50-70mm G50-80mm |
500kg Otomatik Kutu Karton Paketleme Makinası Kapama 1935mm
| ad: | Otomatik Kağıt Karton Kutu dikme Şekillendirme Makinesi Oluklu Kutu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | kutuyu bantlarla açın ve kapatın |
| Tahrik tipi: | Elektrik |

