Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
Yemek ve et ambalajı için DQ-5 El Tabak Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan Dükkan
| isim: | 304 Paslanmaz Çelik Mühürleyen Paketleme Makinesi Kompakt Tasarım Manuel İşgücü tasarrufu sağlayan g |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | haddeleme filmi |
| Tip: | Manuel |
LTDX-110 Çay Poşeti Paketleme Makinası
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| fonksiyon: | çayı filtre kağıdı poşetlerine paketleme |
İki Bölmeli 4 Kez / Min Vakum Contası Paketleme Makinesi Masa Üstü Paketleme Makinesi
| tip: | vakumlu paketleme makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Kapama Çok Kafa Kantarı Makinesi
| isim: | Granül çok kafalı kantar |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
HCZ-130 Yatay Karton Depolama Paketleme Makinesi Blister ve şişeler için, kozmetik
| Üretim kapasitesi: | 50-130 karton/dak |
|---|---|
| Box. Kutu. max.size maksimum boyut: | 200×90×80mm(UxGxY) |
| Kutu.min. boyutu: | 55×20×12 mm ((L×W×H) |
Erektör Gömülü Kutu Ambalaj Makinesi ZYK-09 Yatay Karton Depolama
| Türü: | ZYK-09 |
|---|---|
| Karton boyutu: | (U)250-400(G)180-320(Y)150-350mm |
| bant genişliği: | 48mm |
Lay Karton Plastik Robot Paletleme Makinesi Tam Otomatik Metal
| tip: | Tam Otomatik Paketleme Hattı |
|---|---|
| ad: | robot ve paletleme makinesi, kartonları veya poşetleri paletlerin üzerine koyar veya bir yere bir şe |
| Ambalaj malzemesi: | plastik, metal, Cam, ahşap |
2 Şeritli PLC 220L Çoklu Paketleme Makinesi Sıvı Poşet Pasta Sosu 220mm
| ad: | 2 Şeritli Çoklu Paketleme Makinesi Poşet Sıvı ve Pasta Sosu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Otomatik Poşet Paketleme Makinesi Temizleyici Poşet Çok Şeritli
| ad: | Çok Kanallı Otomatik Anında Snus, Şeker, Süt Çoklu Paketleme Makinesi Lt-G6L |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Kahve Ot Tozu İçin 4 Şeritli 90mm Poşet Paketleme Makinesi Folyo 90mm
| ad: | Kahve Ot Tozu Küçük Taneler Çok Şeritli Çubuk Poşet Geri Sızdırmazlık Poşeti Çoklu Paketleme Makines |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |

