Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 2hp air compressor ] eşleşme 31 Ürünler.
Ağır Görev Performansı 2HP / 1.5kw Hava Kompresörü 23KGS Ağırlığı ve 206/0.206 Hava Teslimi
| Maksimum Basınç: | 115 PSI |
|---|---|
| Motor sınıfı: | IP54 |
| Ağırlık: | 23kg |
Doğrudan tahrikli hava kompresörü 2HP / 1.5kw 50L tank kapasitesi ile ideal çözüm
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
|---|---|
| Güç: | 2HP/1.5KW |
| Boyut(L×W×Hmm): | 70×31×66 |
2HP / 1.5kw Doğrudan Sürüş Hava Kompresörü Endüstriyel İhtiyaçlar İçin 150 Lbs Kapasite
| Kapasite: | 19 M3/min @ 116psi/8bar |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Hava Ucu: | HANBELL (Tayvan) |
115 PSI En yüksek basınç vida hava kompresörü 0.26M3/min 115psi/8bar
| Hava dağıtımı: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 115psi/8bar |
| Durum: | Yeni Hava Kompresörü |
8Bar Pistonlu Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü 115psi 2hp
| ad: | 24L Tanklı Ce Pistonlu Doğrudan Tahrikli 2hp 8Bar Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
2hp 1.5kw Direct Drive Hava Kompresörü Tek Pistonlu 24 Litre
| ad: | taşınabilir 2hp 8 bar 24 litre baskı pistonlu AC güç doğrudan tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
50 Litre Genel Elektrik 56mm Küçük Kayış Tahrikli Hava Kompresörü 1.5KW Kayış
| ad: | 2HP /1.5KW 220 Volt 24 50 Litre Genel Elektrikli Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Bakır Tel |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
24 Litre Elektrikli 2800Rpm Pistonlu Tanklı Hava Kompresörü
| ad: | 24 Litre Elektrikli Direcr Sürücü Hava Kompresörü 2hp 115 Psi 2800 Rpm 8 Bar |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
19 M3/min 116psi/8bar Kapasite Doğrudan Sürüşlü Hava Kompresörü Çift Ölçümlü Termal Tasarım 2HP/2.5HP 1.5KW 50L
| Gerilim/Frekans(V/Hz)r: | 220/50 |
|---|---|
| Silindir diyagramı × No.: | 47x1 |
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
IP55/54 Motor Sınıfı ve 220V Voltajlı Taşınabilir Doğrudan Sürüşlü Hava Kompresörü
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
| Motor Gerilimi/Frekansı (V/Hz): | 220/50 |

