Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 2hp air compressor ] eşleşme 31 Ürünler.
IP55/54 Motor sınıfı Elektrikli motorlu hava kompresörü
| Boyut(L×W×Hmm): | 70×31×66 |
|---|---|
| Türü: | Hava kompresörü |
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
Güçlü 2.5HP 220V Doğrudan Güçlü Hava Kompresörü Doğrudan Bağlantı İkili Ölçülerle Hava Kompresörü
| Ağırlık: | 23kg |
|---|---|
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
220V Doğrudan Hareketli Hava Kompresörü İşletmeniz için mükemmel bir verimlilik kombinasyonu
| Hava Dağıtımı (L/Min/m³ /Min): | 206/0.206 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl sınırlı |
| Ağırlık: | 23kg |
26KGS 7.8 Cfm Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Vidalı Kauçuk Teker
| ad: | Hava Kompresörü 8bar 24L 7.8cfm Doğrudan Tahrik Pistonlu Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
Tank 50L 8 Bar Mavi ile 115psi Mini Taşınabilir Hava Kompresörü
| ad: | mini 24L 8bar 220v elektrikli küçük taşınabilir doğrudan tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
1800w Motor Tahrikli Hava Kompresörü Pistonlu Tip 56mm Bakır Tel
| ad: | OEM 1800w 2.5hp 2024B Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Bakır Tel |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
115psi Direct Drive Hava Kompresörü
| ad: | 220v Voltaj 50L ile Yüksek Basınçlı Taşınabilir Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
0.8Mpa Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Ac Taşınabilir 24L 0.206m3 Min
| ad: | Küçük Taşınabilir 0.206m³ / Min Kapasiteli Piston Tipleri AC Güç Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
25L Kayış Tahrikli Kompresör 60mm Litre Yatay Hava Kompresörü
| ad: | 1.5KW 8bar 25L Litre Sarı Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörleri |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
Ev Dekorasyonu İçin 25kg Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü 50l Kayış Tahrikli Siyah
| ad: | 50 Litre Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü, Kompresör bakır teli |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |

