Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 2hp air compressor ] eşleşme 31 Ürünler.
26KGS Tek Pistonlu Hava Kompresörü 47mm 0.206m3 Min Siyah
| ad: | İkinci Basınç Göstergeli Tek Pistonlu Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
Pistonlu Kompresör için 1.5KW 2 Hp Hava Kompresörü Kafası
| İsim: | 1.5KW/2HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.17m³/dak |
| silindir: | 55mm*2 |
1030RPM 2.2KW 3 HP Özel Lastik Ayaklı Hava Kompresörü Kafası
| İsim: | 1.5KW / 2HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,2m³/dak |
| silindir: | 65mm*2 |
0.8Mpa Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü Vidası 120V Gri Slient
| güç: | 1,5 KW / 2 beygir |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
2.5 HP 115 PSI kalıcı mıknatıs motorlu hava kompresörü çift ölçümlü ve termal aşırı yük koruması
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
|---|---|
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
| Güç: | 2HP/1.5KW |
Üstün performans ve dayanıklılık ile Endüstriyel Hava Kompresörü Kafa
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Voltaj: | 120V/240V |
| Güç: | 1,5 kW/ 2 HP |
Yağ Görme Camı ve 120V/240V Voltajda 3 HP At Gücü Endüstriyel için Hava Kompresörü Kafa
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| silindir: | 90mm*2 |
| Beygir gücü: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld dökme demir hava kompresör başlığı 10 galon tank kapasitesi
| Beygir gücü: | 3 HP |
|---|---|
| Basınç: | 0,8Mpa/115psi |
| Voltaj: | 120V/240V |
120V Tek Pistonlu Kompresör Tahrik Kayışı Bakır Tel 22kg 2024B
| güç: | 1,5 KW / 2 beygir |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.206m³ / dakika |
| silindir: | 47 mm * 1 |
Elektrikli Taşınabilir Çift Etkili Pistonlu Kompresör 2HP 8bar JV-0.17/8
| İsim: | 2HP 8bar JV-0.17/8 Çift Etkili Pistonlu Kompresör Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,17m³/dk |
| silindir: | 51mm*2 |

