Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 2 cylinders air compressor head ] eşleşme 60 Ürünler.
4800W Çoklu Paketleme Makinesi Çok Fonksiyonlu Dört Kolonlu Sıcak Eritme Makinesi
| İsim: | Çok Fonksiyonlu Dört Sütunlu Sıcak Eritme Makinesi -- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
MP-03 Serisi Çoklu Paketleme Makinesi Hot Melt Makinesi 3600W Güç
| İsim: | Tablo Dört Direkli Tip Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
1600W Çoklu Paketleme Makinesi Eyer Tipi Sıcak Eriyik Makinesi Üç Fazlı
| İsim: | Eyer Tipi Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Masa Üstü Dört Sütunlu Sıcak Eriyik Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi 220V 50 - 60Hz
| İsim: | Tablo Dört Direkli Tip Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Enhanced Double Hot Melt Machine Çoklu Paketleme Makinesi MP-R02
| İsim: | Emhancd Doublehot-Melt Makinesi (MP-R02) -- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
AC220V Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Panel Bilgisayar Hot Melt Makinesi
| İsim: | Pnael Bilgisayar Sıcak Eritme Makinesi-- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Et fındıkları ve sebzeler için profesyonel vakum ambalaj makinesi 10g-200g ağırlık aralığı
| Ürün Adı: | DÖNER BARDAK SİSTEMLİ, YÜKSEK HIZLI, HAZIR YAPILMIŞ POŞET VAKUM MAKİNASI |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U80-180mm G50-120mm |
Çok Fonksiyonlu Çoklu Paketleme Makinesi Sıcak Eriyik Makinesi Dört Direk Tipi
| İsim: | Tablo Dört Direkli Tip Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Dikey Tam Otomatik 420V Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS Hava Geçirmez
| ad: | 420V Yüksek Hızlı Dikey Tip Tam Otomatik Gıda Vakum Contası Paketleme Makinesi 304SS |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Stand-up Kese, Çanta, Film, Kese, yastık çantası |
| güç: | 220V 50 / 60HZ 2KW |
Muhafazalar Çoklu Paketleme Makinesi Ultrasonik Kaynak Makinesi 2000W
| İsim: | Ultrasonik Weiding Machine Enciosures -- Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

