Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 2 cylinders air compressor head ] eşleşme 60 Ürünler.
210L Min Oil Free Piston Air Compressor Red 3 Head Motor Direct Driven
| ad: | Çin'de Yağsız Sessiz Pistonlu Hava Kompresörü Üreticisi Üç Kafa Kırmızı |
|---|---|
| Hava akımı: | 210L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
15hp Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kayış Tahrikli 300l 3 Kafa
| ad: | 15hp 3 Başlı 1.5 / 8 Kayış Tahrikli Pistonlu Hava Kompresörü 300l |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.5m³ / dakika |
| silindir: | 1000 mm * 3 |
2400W Mute Air Compressor 60MM Noiseless Double Nozzles Aluminum Alloy Body
| ad: | Çin'de W-750X3 / 70 Yağsız Sessiz Pistonlu Hava Kompresörü Üreticisi üç kafa |
|---|---|
| Hava akımı: | 210L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
200l Kayış Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü 50hz 0.5m3 Min
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
180L Oil Free Piston Air Compressor 3 Head 10Hp Belt Driven Type
| ad: | 0.8Mpa 10Hp 380v Kayış Tahrikli tip Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Mavi 180L Tankı |
|---|---|
| Hava Kapasitesi: | 1300L / dakika |
| N. ağırlık: | 280kgs |
Döner pistonlı kompresör başı yağlı yağlı hava soğutmalı Dv-3080 modeli
| Yağlama: | Yağlamalı |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
195L Sessiz Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Medikal 2400W Alüminyum Silindir Kafası
| ad: | Boyama Sessiz Taşınabilir Tıbbi Yağsız Kompresör üç kafa beyaz |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 195L / dakika |
| elektrik: | 220V / 60Hz |
11kw Elektrikli Hava Kompresörü Pistonlu Tip 15hp 400KGS
| ad: | 11kw / 15hp Pistonlu Hava Kompresörü Kayış Tahrikli 500l 3 Kafa Yello |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6 m³ / dakika |
| silindir: | Φ100X2 Φ80X1 |
W 0.5 7.5kw Hava Pistonlu Kompresör 180L Üç Kafalı
| ad: | W-0.5 / 30 180L 380V 7.5kw pistonlu tip üç başlı kayış tahrikli hava kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.5m³ / dakika |
| silindir: | 95 mm * 2 55 mm * 1 |
Petrollü yağlı, pistonlu, 150L tanklı, viskotik vitesli kompresör
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutmalı, |
|---|---|
| Hız: | 930 devir |
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |

