Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 2 cylinders air compressor head ] eşleşme 60 Ürünler.
Yağ Görme Camı ve 120V/240V Voltajda 3 HP At Gücü Endüstriyel için Hava Kompresörü Kafa
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| silindir: | 90mm*2 |
| Beygir gücü: | 3 HP |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld dökme demir hava kompresör başlığı 10 galon tank kapasitesi
| Beygir gücü: | 3 HP |
|---|---|
| Basınç: | 0,8Mpa/115psi |
| Voltaj: | 120V/240V |
Hızlı Yağı ile yağlanmış Elektrikli Hava Kompresörü Başı, 3450 Motor Rpm ve Yağ Görme Camı
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| Yağ Tipi: | sentetik |
| Pompa Tipi: | Yağlamalı |
Elektrikli dökme demir hava kompresörü başı 30 galon tank 125 PSI Max basınç
| Yağ Tipi: | sentetik |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Amper: | 15/7,5 |
Elektrikli hava kompresörü başlığı DW-3080 sentetik yağla 3 HP At Gücü 0.8Mpa basınç
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Yağ Gözetleme Camı: | - Evet. |
| Motor RPM'leri: | 3450 |
Düşük Gürültü Seviyesi 60DB 90mm*2 Silindir Endüstriyel Sınıf Dönüşümlü Piston Hava Kompresörü Başlığı Performans için
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
|---|---|
| Ağırlık: | 29kg |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
7.5KW/10HP Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafa Kayış Tahrikli
| İsim: | 7.5KW/10HP Kayış Tahrikli Pistonlu Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.6m³/dak |
| silindir: | 95mm*3 |
4KW/5HP Kayış Tahrikli Pistonlu hava kompresörü piston kafası Itly Type
| İsim: | 4KW/5.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,5m³/dak |
| silindir: | 90mm*2 |
2.2KW 3 Hp Hava Kompresörü Çift Piston Kafası 0.25m3/Dk
| İsim: | 2.2KW/3.0HP Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0.25m³/dak |
| silindir: | 65mm*2 |
3KW 4HP Hava Pompası Kafaları Çift Silindirli Düşük Titreşim
| İsim: | 3KW/4.0HP Itly Tip Kayış Tahrikli Pistonlu Pistonlu Hava Kompresörü Kafası |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 0,3m³/dak |
| silindir: | 70mm*2 |

