Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ weighing and quantitative packaging machine ] eşleşme 20 Ürünler.
Tam otomatik tartma ve kantitatif ambalaj makinesi Gıda Pirinç Taneler Atıştırmalıklar
| Ölçüm Kapsamı: | 50-500g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | L:10-260mm W:90-200mm |
| paketleme hızı: | 15-20 torba/dakika |
Tam otomatik ambalaj makinesi, ağırlama ve kantitatif ambalaj makinesi, gıda, pirinç, plastik parçacıkları
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U):30-170mm (G):30-130mm |
| Hız: | 30-100 torba/dk |
125ml Aseptik Tuğla Karton Dolum Makinesi İçecek Paketleme Makinesi
| tip: | karton doldurma ve mühürleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type paketi |
| tahrikli tip: | pnömatik |
Yağ Bal Biber Sosu Domates Salçası için Küçük Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| isim: | Su Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| ambalaj malzemesi: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
baharat tozu pirinç taneleri parçacık ambalajlama makinesi nicelik dolu ambalajlama makinesi
| Ürün Adı: | Elektrikli ambalaj makinesi |
|---|---|
| Aralık: | 10g-500g (farklı malzemelere bağlıdır) |
| Hız: | 8-16 torba/dakika (farklı malzemelere bağlı) |
Soda suyu için sıvı ambalaj makinesi çay bira içecekler çamaşır deterjan şampuan
| Ürün Adı: | SEKİZ POZİSYONLU OTOMATİK HAZIR TORBA PAKETLEME MAKİNESİ |
|---|---|
| paketleme hızı: | En fazla 60 torba/dakikada |
| Çanta Boyutu: | U100-300mm G70-200mm |
Plastik Kese Küçük Çanta Saf Su Sıvı Poşet VFFS Paketleme Makinesi
| isim: | Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| Tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çanta, Film, Folyo, Kese |
Çok Fonksiyonlu Granül Dikey Dolum Paketleme ve Kapama Makinesi
| isim: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| tahrikli tip: | Elektrik |
Yağ Bal Biber Sosu Domates Salçası Paket Paketleme Makinası
| isim: | Çift Paket Su Bal Ezmesi Ketçap Karides Ezmesi Mayonez Çikolata Dikey Poşet Sıvı Çoklu Paketleme Mak |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| ambalaj malzemesi: | OPP/CPP. OPP/CPP. OPP/CE, MST/PE OPP/CE, MST/PE |
Yarı Otomatik 1.5L Kağıt Dolum Makinesi Gable Top Çok Fonksiyonlu
| tip: | Yarı Otomatik 1L Tuğla Kağıt Aseptik Karton Dolum Şekillendirme Paketleme Çok Fonksiyonlu Dolum Maki |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type paketi |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |

