Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ weighing and quantitative packaging machine ] eşleşme 20 Ürünler.
350ml PLC Pnömatik İçecek Otomatik Kasa Mühürleyen Kartonlama Makinesi
| tip: | karton doldurma ve mühürleme makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type paketi |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Mineral / Saf İçme Suyu Çoklu Paketleme Makinası Poşet Poşet Torba Dolum Sızdırmazlığı
| çanta malzemesi: | PE veya Naylon, BOPP lamine LDPE, çeşitli şekillerde önceden oluşturulmuş torbalar |
|---|---|
| İsim: | sopa kese doldurma ve mühür paketleme makinesi |
| ambalaj malzemesi: | Genişletme Torbaları, şişirme torbaları, bar süt torbaları, bar yoğurt torbaları, önceden şekillendi |
10kg 20Kg 30kgs 40kgs 50kgs pirinç, Somun, Gıda, Pelet Kese Paketleme Kapama Makinası Big Bag için Çoklu Paketleme Makinası
| ad: | Granül paketleme makineleri |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi: | Naylon poşetler, plastik poşetler, kağıt poşetler vb. |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
Saf Maden Suyu 1000L Poşet Sızdırmazlık VFF Paketleme Makinesi Bal Sütü Paketleme Makinesi
| ad: | Yiyecek, İçecek, Sıvı VFFS Paketleme Makinası |
|---|---|
| tip: | Yeni Dikey Paketleme Makinası |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
ZS K100 Küçük Otomatik Çay Poşeti Paketleme Makinası 200cm
| ad: | ZS-K100 Otomatik Kantitatif 3, 4 Yan Mühürlü Yastık Çay Plastik Poşet Paketleme Makinesi |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese, filtre kağıdı |
250ml Aseptik Karton Dolum Makinesi brick typepack Kartonları İçin Sıvı Sızdırmazlık Dolum Makinesi
| tip: | 200ml 250ml Tuğla Karton Suyu Sıvı Dolum Sızdırmazlık Paketleme Makinesi Aseptik Karton Dolum Makine |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
500ml Aseptik Karton Dolum Makinesi
| tip: | 500ml Tuğla Karton Suyu Sıvı Dolum Sızdırmazlık Paketleme Makinesi Aseptik Karton Dolum Makinesi |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Çikolata Fasulyesi Fındık Atıştırmalıkları için Çok Fonksiyonlu Dikey Tipi Granül Ambalaj Makinesi
| Ölçüm Kapsamı: | 1-100g(3-100ml) |
|---|---|
| Çanta Boyutu: | (U): 30-180mm (G): 30-140mm |
| paketleme hızı: | 30-60 torba/dak |
PLC Kontrollü Süt Kartonları Doldurma ve Sızdırma Makinesi Dokunmatik Ekran İşlemi 380V/50Hz Güç kaynağı
| Operasyon modu: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
Aseptik Karton Doldurma Makinesi 1000-5000CPH Paketleme Kapasitesi φ26-φ36 Kapak Boyutu ve 3m3/min Meyve suyu kartonları için hava tüketimi Doldurma ve mühürleme
| Kontrol: | PLC'ler |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 380V/50HZ veya özelleştirilmiş |
| Makine: | SUS304 |

