Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ two stage screw type air compressor ] eşleşme 24 Ürünler.
Dikey İki Aşamalı Endüstriyel Taşınabilir Hava Kompresörü 3 Faz 55kw Min 75dB
| İsim: | 55kw Dikey iki aşamalı Taşınabilir Vidalı Kompresör Endüstriyel 13.0m3 Min 75dB |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 12.0m³/dak |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Elektrikli iki aşamalı taşınabilir vida hava kompresörü
| Cooling System: | Air-Cooled |
|---|---|
| Pressure: | High |
| Weight: | Light |
11kw 15hp vida hava kompresörü taşınabilir 3 fazlı vida kompresörü
| Tip: | Taşınabilir iki aşamalı vida hava kompresörü |
|---|---|
| Bakım: | Düşük |
| Soğutma sistemi: | Hava soğutmalı |
Taşınabilir Düşük Gürültülü Döner Vuruşlu Hava Kompresörü
| Number of Stages: | Two |
|---|---|
| Power: | Electric |
| Maintenance: | Low |
3 HP 120V/240V Yağsız Quincy vida hava kompresörü başlığı Yapay yağla yağlanmış pompa
| Tank Capacity: | 30 Gallons |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 125 PSI |
| Oil Sight Glass: | Yes |
Üstün performans ve dayanıklılık ile Endüstriyel Hava Kompresörü Kafa
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Voltaj: | 120V/240V |
| Güç: | 1,5 kW/ 2 HP |
120V/240V Quincy vida NorthStar Elektrik Hava Kompresörü Başlığı 1080RPM Hız 30 Gallon Tank ile
| Amper: | 15/7,5 |
|---|---|
| Motor RPM'leri: | 3450 |
| Voltaj: | 120V/240V |

