Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ two stage screw type air compressor ] eşleşme 24 Ürünler.
Yağla yağlanmış 3 HP hava kompresör başlığı 125 PSI maksimum basınçla
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
|---|---|
| Beygir gücü: | 3 HP |
| Tank kapasitesi: | 30 galon |
125 PSI En yüksek basınçlı hava kompresörü, sentetik yağla
| Tank kapasitesi: | 30 galon |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Amper: | 15/7,5 |
13.0m3 75kw Dikey Endüstriyel Taşınabilir Vidalı Hava Kompresörü İki Aşamalı
| İsim: | 75kw Dikey iki aşamalı Taşınabilir Vidalı Kompresör Endüstriyel 13.0m3 Min 75dB |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 13.0m³/dk |
| Elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Endüstriyel sınıf hava kompresörü başlığı 2.2Kw/3.0Hp Ağır görev uygulamaları için
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| pompa malzemesi: | dökme demir |
| Güç: | 2,2KW/3,0HP |
Elektrikli hava kompresörü başlığı DW-3080 sentetik yağla 3 HP At Gücü 0.8Mpa basınç
| Model: | DW-3080 |
|---|---|
| Yağ Gözetleme Camı: | - Evet. |
| Motor RPM'leri: | 3450 |
14 Cfm 40 Psi Campbell Hausfeld dökme demir hava kompresör başlığı 10 galon tank kapasitesi
| Beygir gücü: | 3 HP |
|---|---|
| Basınç: | 0,8Mpa/115psi |
| Voltaj: | 120V/240V |
E35 Çelik 11kw Yağsız Vidalı Hava Kompresörü Endüstriyel Döner 450KGS
| ad: | 15HP 11KW 10Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1.0 m³ / dak |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
İki aşamalı taşınabilir elektrikli vida kompresör
| Durability: | High |
|---|---|
| Size: | Compact |
| Number of Stages: | Two |
Hızlı Yağı ile yağlanmış Elektrikli Hava Kompresörü Başı, 3450 Motor Rpm ve Yağ Görme Camı
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| Yağ Tipi: | sentetik |
| Pompa Tipi: | Yağlamalı |
Elektrikli dökme demir hava kompresörü başı 30 galon tank 125 PSI Max basınç
| Yağ Tipi: | sentetik |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Amper: | 15/7,5 |

