Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ three phase multi packaging machine ] eşleşme 46 Ürünler.
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
AC220V Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Panel Bilgisayar Hot Melt Makinesi
| İsim: | Pnael Bilgisayar Sıcak Eritme Makinesi-- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Otomatik Somun Sıcak Eriyik Greft Çoklu Paketleme Makinesi Tek Kafa
| İsim: | Pnael Bilgisayar Sıcak Eritme Makinesi-- Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| verimlilik: | 1,5~2sn/Adet |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Üç Fazlı Çoklu Paketleme Makinesi Çift Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi
| İsim: | Double Untrasonic Plastik Kaynak Makinası - Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Yüksek Hızlı Paketleme için Paslanmaz Çelik Çoklu Paketleme Makinesi 90 - 100bags/Min
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Güç: | 500W/800W |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
PLC Kontrol Sistemi Çoklu Paketleme Makinesi 500W / 800W tutarlı ve paketi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
MP-03 Serisi Çoklu Paketleme Makinesi Hot Melt Makinesi 3600W Güç
| İsim: | Tablo Dört Direkli Tip Hot Melt Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | AC220V |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
3000W Çoklu Paketleme Makinesi Diski Ultrasonik Kaynak Makinesi Otomatik Dönen
| İsim: | Otomatik Döner Diskli Ultrasonik Weiding Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 8-15 kez/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

