Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ three phase multi packaging machine ] eşleşme 46 Ürünler.
Üç Fazlı 380V/60Hz Elektrikli Un Paketleme Makinesi 90 - 100 poşet/dakika
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Boyut: | 2800*1550*1750mm |
Dokunmatik ekranlı Çelik Yapısı ile Çok Kullanımlı Ambalaj Makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Tam otomatik tartma torbası ambalajlama ekipmanları hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Çok fonksiyonel Tam Otomatik Yüksek Hızlı Dikey Çanta Paketleme Makinesi 500W / 800W ile
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Tam Otomatik Büyük Granüler Ürünler Ağırlık Çantası Paketleme Ekipmanı 500W / 800W
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi 4200W
| İsim: | Bilgisayar Akıllı Yüksek Güçlü Ultrasonik Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |

