Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ air compressor replacement components ] eşleşme 48 Ürünler.
Yağla yağlanmış 3 HP hava kompresör başlığı 125 PSI maksimum basınçla
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
|---|---|
| Beygir gücü: | 3 HP |
| Tank kapasitesi: | 30 galon |
Kullanıcı dostu Endüstriyel Güçlü Karşılıklı Piston Kompresörü ile Hava Kompresörü Kiti
| Ağırlık: | 65 kilo |
|---|---|
| Çalışma Baskısı: | 8 bar |
| Uygulama: | Maden endüstrisi |
Genel Endüstri Uygulanabilir Yeni Endüstriyel Elektrikli vida Yüksek Basınçlı Hava Kompresörü
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | CHIC |
| Sertifika | CE |
Pozitif yer değiştirme 8Bar Karşılıklı Piston Kompresör başı Üç silindir
| silindir: | 65mm*3 |
|---|---|
| Türü: | Pozitif Deplasmanlı Kompresör kafası |
| Model: | DW-3065 |
5.5 kW 8 bar basınç gereksinimleri için karşılıklı pistonlı kompresör
| Yer değiştirme: | 360 L/dak |
|---|---|
| Boyutları: | 1200 mm x 480 mm x 830 mm |
| Gürültü seviyesi: | 60 dB'den az |
Yüksek basınçlı sabit hava vida kompresörü üreticisi iyi satılıyor en iyi fiyat
| Model: | Chic-100A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 13.8/0.7; 13.0/0.8; 11.9/1.0; 10.3/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
8 Bar Karşılıklı Piston Kompresörler AC Güçlü Sistemler Endüstriyel Hava Sıkıştırması
| Ağırlık: | 95 kilo |
|---|---|
| Yağlama Yöntemi: | Yağlanmış |
| Boyutları: | 1200 mm x 480 mm x 830 mm |
Endüstriyel 2800rpm Hız ve 2.2/3.0Kw/Hp Güçlü 8Bar Karşılıklı Piston Kompresörü
| Model: | DV-0.25/8 |
|---|---|
| Güç(KW/HP): | 2,2/3,0 |
| Silindir diyagramı × No.: | 65x2 |
Döner pistonlı kompresör başı yağlı yağlı hava soğutmalı Dv-3080 modeli
| Yağlama: | Yağlamalı |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 60 dB |
| Verimlilik: | %95'e kadar |
DV-2065 Dayanıklı Dönüşümlü Piston Kompresörü 60-90 dB Düşük Gürültülü Pozitif Yer değiştirme Kompresörü
| Uygulama: | Endüstriyel, Ticari, Konut |
|---|---|
| Yağlama: | Yağlamalı |
| Hız: | 920 devir/dakika |

