Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ air compressor replacement components ] eşleşme 48 Ürünler.
Güçlü 2.5HP 220V Doğrudan Güçlü Hava Kompresörü Doğrudan Bağlantı İkili Ölçülerle Hava Kompresörü
| Ağırlık: | 23kg |
|---|---|
| Ek özellikler: | Çift Gösterge, Hızlı Bağlantı Bağlayıcı, Termal Aşırı Yük Koruması |
| Boyutları: | 27,5 X 22 X 44 İnç |
15KW Small Rotary Screw Air Compressor 440V 1.6m3 Min 650KGS
| ad: | 20HP 15KW 8Bar Kayış Tahrikli Kullanılmış Döner Yağsız Vidalı Hava Kompresörü |
|---|---|
| Hava dağıtımı: | 1,6 m³ / dakika |
| elektrik: | Üç fazlı 380/60 veya 440/60 (V // Hz) |
15kw Döner vida hava kompresörü Kum patlatma yağı için hava kompresörü yağlanmış elektrikli vida hava kompresörü makineleri
| Model: | ŞIK-20A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 2.3/0.7; 2.2/0.8; 2.1/1.0; 1.8/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
CHIC-30A Elektrikli vida hava kompresörü diş / kum fırlatma / araba yıkama için
| Model: | Chic-30A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 3.8/0.7;3.6/0.8- 3.3/1.02.9/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
Yeni 2020 145 Psi 185CFM 8bar Petrol Enjekte edilmiş Vuruşlu Hava Kompresörü Madencilik ve Buhran Kullanımı için Jack Hammer
| Model: | Chic-100A |
|---|---|
| Hava Teslimatı (M³/Min/MPa): | 13.8/0.7; 13.0/0.8; 11.9/1.0; 10.3/1.2 |
| Ortam Sıcaklığı(°C): | ≤45 ℃ |
Ağır Güçlü dökme demir hava kompresör başlığı DW-3080 120V/240V 1080RPM pompa hızı
| pompa malzemesi: | dökme demir |
|---|---|
| Hız: | 1080 devir/dakika |
| Model: | DW-3080 |
Elektrikli dökme demir hava kompresörü başı 30 galon tank 125 PSI Max basınç
| Yağ Tipi: | sentetik |
|---|---|
| Maksimum Basınç: | 125 PSI |
| Amper: | 15/7,5 |
120V/240V Voltaj Hava Kompresör Başlığı 2 Silindir ve 0.8Mpa/115psi Basınç
| Motor RPM'leri: | 3450 |
|---|---|
| Voltaj: | 120V/240V |
| Cfm @ 40 Psi: | 14 |
Yüksek basınçlı ve büyük yer değiştirme vida hava kompresörü endüstriyel süreçleri geliştirir
| Başlatma Yöntemi: | kalıcı mıknatıs değişken frekans |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ |
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+45°C |
Üstün performans ve dayanıklılık ile Endüstriyel Hava Kompresörü Kafa
| Model: | DV-2065 |
|---|---|
| Voltaj: | 120V/240V |
| Güç: | 1,5 kW/ 2 HP |

