Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 500w multi packing machine ] eşleşme 22 Ürünler.
500W/800W Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 380V/60Hz veya 440V/60Hz PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Güç: | 500W/800W |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
PLC Kontrol Sistemi Çoklu Paketleme Makinesi 500W / 800W tutarlı ve paketi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
Çok fonksiyonel Tam Otomatik Yüksek Hızlı Dikey Çanta Paketleme Makinesi 500W / 800W ile
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
PLC dokunmatik ekranlı çoklu paketleme makinesi 220V 50 - 60Hz ve hava basıncı 0.4 - 0.6Mpa
| türü: | Otomatik |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Renk: | gümrüklü |
Dokunmatik Ekran Multi Paketleme Makinesi Yüksek Performanslı 500W / 800W
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Kompakt ve kolaylaştırılmış çoklu paketleme makinesi 2800*1550*1750mm
| Güç: | 500W/800W |
|---|---|
| Ürün Adı: | Çoklu Paketleme Makinası |
| Renk: | gümrüklü |
Yüksek Hızlı Paketleme için Paslanmaz Çelik Çoklu Paketleme Makinesi 90 - 100bags/Min
| Tartmak: | 3500kg |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Güç: | 500W/800W |
Hızlı ve verimli ambalajlama hızı için paslanmaz çelik çoklu ambalaj makinesi 90 - 100bags/min
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Taşınabilir Ultrasonik Nokta Kaynak Makinesi Çoklu Paketleme Makinesi Üç Fazlı 220V
| İsim: | Taşınabilir Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi - Çoklu Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V 50-60HZ |
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
Elektrikli Çoklu Paketleme Makinesi Otomatik Kasa Paketleme ve Robot Palletizer Makine hattı
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |

