Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 500w multi packing machine ] eşleşme 22 Ürünler.
Dokunmatik ekranlı Çelik Yapısı ile Çok Kullanımlı Ambalaj Makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Dokunmatik Ekran Çeşitli Amaçlı Metal Konserve Paketleme Makinesi Paslanmaz Çelik Yapısı
| Adı: | Toz dolum ve kapatma makinesi olabilir |
|---|---|
| Hız: | 25-50tan/dakikada |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Endüstri profesyonelleri için güvenilir ve verimli çoklu paketleme makinesi
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Tartmak: | 3500kg |
Dokunmatik ekran ekranı sistemi Çok amaçlı ambalaj makinesi Kahve keseleri ambalaj makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
Otomatik PLC Multi Pack Paketleme Makinesi Dokunmatik Ekranla
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
|---|---|
| Renk: | gümrüklü |
| türü: | Otomatik |
Geliştirilmiş ambalaj için dokunmatik ekran ekranlı 500W / 800W çanta paketleme makinesi
| Hava basıncı: | 0.4-0.6MPa |
|---|---|
| Elektrik: | Trifaze 380/60 veya 440/60 (V//Hz) |
| Renk: | gümrüklü |
Pürüzsüz Çelik Otomatik Parçacık Ambalajlama Makinesi
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
| Hız: | 90-100 torba/dk |
Üç Fazlı 380V/60Hz Elektrikli Un Paketleme Makinesi 90 - 100 poşet/dakika
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Ekran Sistemi: | dokunmatik ekran |
| Boyut: | 2800*1550*1750mm |
Düzenlenebilir voltaj ve 0,4-0,6Mpa hava basıncı ile otomatik çok yönlü çanta paketleme makinesi
| Renk: | gümrüklü |
|---|---|
| Tartmak: | 3500kg |
| Voltaj: | 220V 50-60HZ |
90 - 100bags/min Havalı basınç ayarlama ile un ambalajlama makinesi
| Hız: | 90-100 torba/dk |
|---|---|
| Tartmak: | 2500kg |
| Elektrik: | Üç Fazlı 380/60 Veya 440/60 (V//Hz) 4,5KW |

