Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 304 automatic cartoning machine ] eşleşme 28 Ürünler.
Vakum Çırpma Tesviye 80bags / Min İçin Özel Çanta Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Torbaların vakumla çırpılması ve tesviye edilmesi için özel paketleme makinesi-Multi Packaging Machi |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 100-200mm |
PLC Kontrolü Aseptik Karton Doldurma Makinesi Doldurma Hızı ≤1000 şişe/Min
| Doldurma hızı: | ≤1000 şişe/dakika |
|---|---|
| Doldurma Kapasitesi: | 1-1000 ml |
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
70mm Gable Top Koli Dolum Makinası
| tip: | Gable-Top Karton Kapaklı Aplikatör Aseptik Kartonlu Makine |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar Çatı üstü kartonları, beşik üst kartonları |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Yarı Otomatik Gable Üst Paketleme Makinesi Karton Doldurma DH 1200 Çatı Üstü
| tip: | DH-1200 YARI OTOMATİK Çatı Üstü Aspetik Karton Doldurma ve Kapatma Makinesi Hattı |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar Çatı üstü kartonları, beşik üst kartonları |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Aseptik Karton Doldurma Makinesi 0,6-0,8Mpa Hava Basıncı
| Doldurma hızı: | 2000-5000 Karton/saat |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Hızlı Aseptik Karton Doldurma Makinesi 304 Paslanmaz Çelik
| Doldurma Kapasitesi: | 1-1000 ml |
|---|---|
| Ürün Adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Hava tüketimi: | 0,6m³/dk |
2.0 KW Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Çay Torbası Doldurma Makinesi Üç Taraflı Kapalı Torbalar için
| Kapasite: | 110±5 torba/dk |
|---|---|
| Maksimum Dozaj: | 6 cm3 |
| Çay poşetinin boyutu (U×G): | 62,5 mm×50 mm |
Üretim ve Şişeleme Makinesi hattı 5 Gallon Fıçı/Şüşe w ((1500BPH)
| Adı: | Üretim ve Şişeleme Makinesi hattı 5 Gallon Fıçı/Şüşe w ((1500BPH) |
|---|---|
| Operatör arayüzü: | dokunmatik ekran |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Durdurma, Güvenlik Kapısı |

