Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
anahtar kelimeler [ 304 automatic cartoning machine ] eşleşme 28 Ürünler.
1 - 1000ml 2.5KW Güçlü Endüstriyel Kullanım İçin Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma Hassasiyeti: | ≤±1% |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 0,3m³/dk |
| Ağırlık: | 1000kg |
4.5KW Otomatik Shrink Paketleme Makinası
| ad: | Otomatik Sabun Çikolata Parfüm Sigara Kutusu Bopp Film Sarma Ambalaj Selefon Çoklu Paketleme Makines |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| boyut: | 2185 * 935 * 1705 mm |
Muz Cipsleri İçin Tam Otomatik Çok Kafa Kantarı Makinesi
| Tip: | Muz cipsi için Tam Otomatik Çok kafa Kantar Makinesi Çok Kafalı Paketleme makinesi |
|---|---|
| tahrikli tip: | Mekanik |
| ambalaj tipi: | Kartonlar, KUTULAR, Şişeler, Varil, Dik Kese, Çantalar, Film |
Otomatik Poşet Paketleme Makinesi Temizleyici Poşet Çok Şeritli
| ad: | Çok Kanallı Otomatik Anında Snus, Şeker, Süt Çoklu Paketleme Makinesi Lt-G6L |
|---|---|
| tip: | Çok Fonksiyonlu Paketleme Makinesi |
| Ambalaj malzemesi: | Çantalar, Film, Folyo, Kese |
Tam Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 80-160mm |
Tuz / Şeker / Un Hazır Kağıt Torbalar İçin Astar Tipi Otomatik Çoklu Paketleme Makinesi
| İsim: | Astar tipi Tam otomatik hazır kağıt şeker torbası paketleme makinesi |
|---|---|
| Hız: | 600-900 torba/saat |
| Ön Genişlik: | 80mm~110mm |
Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 110-130 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Alüminyum Folyo Çantalar Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi Yüksek Hızlı 90 - 100 torba / dak
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 90-100 torba/dk |
| Genişlik: | 55-100mm |
Kağıt Torbalar İçin Vakumlu Çoklu Paketleme Makinesi 40 - 55 torba / dak Yüksek Hız
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 40-55 torba/dk |
| Genişlik: | 120-160mm |
Deniz Ürünleri Hazır Çanta İçin Çok İşlevli Yüksek Hızlı Vakum Paketleme Makinesi
| İsim: | Yüksek Hızlı Torba Vakum Paketleme Makinası-Çoklu Paketleme Makinası |
|---|---|
| Hız: | 80 torba/dk |
| Genişlik: | 120-200mm |

