Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
anahtar kelimeler [ 3 in 1 water filling machine ] eşleşme 197 Ürünler.
70mm Gable Top Koli Dolum Makinası
| tip: | Gable-Top Karton Kapaklı Aplikatör Aseptik Kartonlu Makine |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar Çatı üstü kartonları, beşik üst kartonları |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Cam Şişelenmiş Sıvı Doldurma Makinesi Otomatik Parlak Su Üretim Hatı
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 6000BPH |
|---|---|
| Filling precision: | ≤ ±5mm liquid level |
| Rinsing head: | 18 |
Küçük Enerji İçecekleri Bira Cola Parlak Su Pop Doldurma Makinesi Üretim hattı için
| Üretim Kapasitesi(500ml)(b/h): | 2000-4000BL |
|---|---|
| Polyester şişe standardı: | Şişe çapı 40-80 şişe yüksekliği 130-250 mm |
| Su şişesi için su tüketimi: | 1300kg/saat |
Yüksek Hızlı 304 Paslanmaz Çelik Aseptik Karton Doldurma Makinesi 0,6-0,8Mpa Hava Basıncı
| Doldurma hızı: | 2000-5000 Karton/saat |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 380V/50HZ |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
İçecek Tuğlası Aseptik Karton Dolum Makinesi Pnömatik Alüminyum Lamine Rulo
| tip: | Karton Ambalaj Tipi Ve Dolum Makinesi Tipi Aspetik Karton Dolum Makinesi Aseptik Tuğla Karton Dolum |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
Sütlü İçecek İçin Otomatik MJ 2400 Aseptik Karton Dolum Makinesi 1000ML
| ad: | Otomatik Karton Tipi Kapama Makinesi 1000ML Su Aseptik Karton Dolum Makinesi |
|---|---|
| kullanım: | içecek süt suyu dolum ambalajı |
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type kartonları, |
20000-22000BPH Meyve Soda Parlak Karbonatlı İçecekler CSD Otomatik Şişe Sıvı Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 12000BPH |
|---|---|
| Rinshing head: | 32 |
| Filling head: | 32 |
Şampanya Şarap Bardağı Parlak Su Soft Drink CSD Gazlı Bira Soda Şişe Doldurma Makinesi
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
Yüksek Hızlı Aseptik Karton Doldurma Makinesi
| Doldurma kapasitesi: | 1-330 ml |
|---|---|
| Ürün adı: | Aseptik karton doldurma makinesi |
| Hava tüketimi: | 3m³/dk |
Yarı Otomatik 1.5L Kağıt Dolum Makinesi Gable Top Çok Fonksiyonlu
| tip: | Yarı Otomatik 1L Tuğla Kağıt Aseptik Karton Dolum Şekillendirme Paketleme Çok Fonksiyonlu Dolum Maki |
|---|---|
| Ambalaj türü: | kartonlar brick type paketi |
| Tahrik tipi: | Pnömatik |

