Tüm ürünler
-
Çoklu Paketleme Makinası
-
Vidalı Hava Kompresörü
-
VFFS Paketleme Makinası
-
Vakum Mühür Paketleme Makinası
-
Oluklu Kutu Paketleme Makinası
-
Çay Poşeti Paketleme Makinası
-
Otomatik Kutulama Makinesi
-
Aseptik Karton dolum makinası
-
Robot Paletleme Makinesi
-
Bardak Dolum Kapama Makinesi
-
Doğrudan Tahrikli Hava Kompresörü
-
Pistonlu Pistonlu Kompresör
-
Yağsız Vidalı Hava Kompresörü
-
Yağsız Pistonlu Hava Kompresörü
-
Hava Kompresörü Kafası
-
Benzinli Taşınabilir Jeneratör
-
Hava kompresörü Yedek Parçaları
-
Doldurma mühürü ambalaj makinesi
-
Mr. Isaac AsareOlar ve Xianyang Chic Machinery Co., Ltd'deki teknik ekip, soruları hızlı bir şekilde yanıtladı ve Kurulum ekibine her şeyi anlattı. Sonuç olarak, makine sorunsuz çalışıyor ve bu satın alımdan memnunuz.
150L Bardak Dolum Kapama Makinesi Çay Tozu Dolum 45 BPM GMP
| ad: | Otomatik Bardak Kahve Çay Tozu Kapsül Tozu Kupası Dolum ve Kapama Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| doğruluk: | % 1-2'den az |
3500mm Kapsül Fincan Kahve Kapsülü Dolum ve Kapama Makinesi 4 Lane
| ad: | Astar Tipi 4 Şeritli Kahve Kapsül Kupası Dolum Kapama Paketleme Makinesi |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Pnömatik |
| Dolum kafası: | 6 |
Üretici Tarafından Sağlanan CH-FMGZ02 Yarı Otomatik Dondurarak Kurutma Plastik/Cam Şişe Toz Kantitatif Dolum Yüksek Hassasiyetli Küçük Doz
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Yarı otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Yarı Otomatik Karıştırma ve Doldurma Makinesi CH-BJLGZ Biber Sosu Paketleme ve Doldurma Ekipmanı, Şişelenmiş Macun Tek Kafalı Doldurma Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Yarı otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Tam Otomatik Etiket Ağlama Makinesi CH-606D Köşe Etiketleme Makinesi Yüksek Hızlı Düz Ağlama Etiketleme Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Özel Tam Otomatik Özel Tek Kafalı Mühürleme Filmi Etiketleme ve Doldurma Makinesi CH-GZ05
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Özelleştirilmiş Tam Otomatik Dört Kafalı Kırmızı Şarap Lambası Muayene ve Dolum Makinesi CH-400 Sıvı Dolum ve Etiketleme
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Özel Üç Başlı Karton Kutu Etiketi CH-609F Kolay Yırtılabilir Etiket Karton Kutusu Çift Taraflı Teyp Kesme Makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Tam otomatik manyetik pompa maden suyu doldurma makinesi CH-600XGGZ cam su sıvı kaplama makinesi
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |
Özelleştirilmiş Tam Otomatik Dört Kafalı Dolum ve Kapatma Saf Maden Suyu Kendiliğinden Akan Sıvı Dolum Üretim Hattı CH-GZ002
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma: | Otomatik |
| Tahrikli Tip: | Elektrik |

